Kabal w filmie Mortal Kombat

Film Mortal Kombat pojawi się już w przyszłym miesiącu. W Internecie ukazał się zupełnie nowy plakat, który przedstawia nasze pierwsze spojrzenie na Kabala. I bądźmy szczerzy – nie tylko ja w pierwszej chwili patrzyłam tylko na niego, omijając resztę postaci na plakacie. Prawda?


Na Twitterze, z oficjalnego konta filmu Mortal Kombat, udostępniono plakat z charakterystycznym hasłem „Get over here!”. I niby to Sub-Zero i Scorpion są w centrum uwagi. Lecz patrząc dalej na Shang Tsunga, Jaxa Briggsa i całą resztę, można śmiało powiedzieć, że dzieło się podoba. Przynajmniej mnie.

Wielu fanów na całym świecie było zawiedzionych faktem, że w filmie brakuje kluczowych dla serii postaci. Po drugiej stronie pojawiły się osoby, które mocno ekscytowały się samym zwiastunem (tak, to ja). Jednak najnowszy plakat ujawnia postać, o której nikt głośno nie mówił. Wiadomo, że w zwiastunie Mortal Kombat przez chwilę pojawił się Goro, nie zabrakło również władcy wielkiego młota Shao Kahna, który mi sprzedaje w grze niezłe lanie. Mogę śmiało stwierdzić i wziąć za te słowa pełną odpowiedzialność, że na ilość kluczowych postaci nie będziemy narzekać. Po prostu jeszcze o nich nie wiemy i możemy się nie dowiedzieć do samej premiery filmu.


Film Mortal Kombat miał pierwotnie ukazać się w marcu 2021 roku, ale z powodu COVID-19 premiera została przesunięta. Na szczęście wygląda na to, że obsada i ekipa byli w stanie ukończyć projekt w pełni. Czekamy zatem na 16 kwietnia na Kabala i całą resztę!

źródło: gameinformer.com

Zobacz też:
Obiecujący trailer Mortal Kombat
Mortal Kombat 11: blaski i cienie | recenzja
„Choose Your destiny!” historia Mortal Kombat
Mortal Kombat 11: Aftermath – rozszerzenie pełne niespodzianek | recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *