10 gier za darmo od Sony!

Sony udostępni Horizon Zero Dawn i 9 innych ciekawych tytułów, całkowicie za darmo! Wszystko w ramach inicjatywy Play at Home. Też macie niewielkie deja vu z zeszłego roku…?


Odnośnie wcześniej wspomnianej super inicjatywy, firma Sony ogłosiła, że aż 10 gier będzie dostępnych całkowicie za darmo dla posiadaczy konsol PlayStation. Najciekawszym tytułem pozostaje jednak kultowy Horizon Zero Dawn. Możemy się spodziewać również Enter the Gungeon czy też The Witness, które z pewnością wciągną graczy w swój świat. Wszystkie tytuły będą dostępne na PS4 i PS5, bez konieczności posiadania subskrypcji PlayStation Plus. Więc osoby, które takowej subskrypcji nie posiadają, mogą spokojnie odetchnąć z ulgą.

Horizon Zero Dawn będzie dostępne od 19 kwietnia do 14 maja. Jest to idealna okazja dla osób, które jeszcze nie posiadają gry. Dlaczego? Ponieważ kontynuacja Forbidden West ma zostać wydana na PS4 i PS5 jeszcze w tym roku.

Zanim możliwość pobrania ekskluzywnego Horizon Zero Dawn będzie możliwa, warto zapoznać się z pozostałymi grami, które również wchodzą do akcji Play at Home. Posiadacze konsol PS4 i PS5 już mogą ostrzyć pazurki. Do pobrania otrzymamy:
ABZÛ,
Enter the Gungeon,
Rez Infinite,
Subnautica,
The Witness.
Ponadto Sony zaoferuje bezpłatnie cztery tytuły PSVR:
Astro Bot Rescue Mission,
Moss,
Thumper,
Paper Beast.

W swoich planach na przyszłość, Sony chce zaoferować więcej tytułów dla właścicieli PS4 i PS5. Cała inicjatywa ma się zakończyć w czerwcu. Obecnie Ratchet & Clank jest dostępne bezpłatnie do 31 marca. Grzech nie skorzystać!

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *