Redakcja

Poniżej zobaczycie nasz aktualny skład. Jeśli potrzebujecie się z nami skontaktować, w jakiejkolwiek sprawie, możecie użyć oczywistych kanałów social media lub napisać do nas maila. Jeśli nie wiesz, do kogo konkretnie chcesz napisać, użyj głównego adresu – girls@cat5.pl.

Ania Gabryśania@cat5.pl

Patrycja Rawskapatrycja@cat5.pl

Julia Wójcikjulia@cat5.pl

 

Aleksandra Karczewskaola@cat5.pl

 

Tsumi Deshōtsumi@cat5.pl

 

Agnieszka Gawron-Gudowskaaga@cat5.pl

 

Anka Kuczyńskagdaanka@cat5.pl

 

Anna Nowakanna@cat5.pl

Patrycja Rudnickaipatrycja@cat5.pl