Nowe Funko POP! z kultowymi wojownikami

Nadchodzący film Mortal Kombat to idealna okazja, by pojawiła się zupełnie nowa linia Funko POP!. Wiadomo już, jak najpopularniejsi wojownicy będą wyglądali w tej wersji. Pozostaje jednak pytanie, od kiedy będą dostępne w regularnej sprzedaży. Najważniejsze, że przedsprzedaż ruszyła, a każda postać będzie nas kosztować 11 dolców.


Get over here! Na pierwszy plan wychodzi Scorpion, który występuje zarówno w wersji zamaskowanej, jak i bez niej. Tymczasem kucający wariant przedstawiony w nagłówku u góry artykułu jest dostępny wyłącznie w Walmart. Osobiście polowałabym na wszystkie możliwe warianty, gdyby złotówki na moim koncie bankowym się zgadzały.

Nie możemy zapomnieć również o największym wrogu Scorpiona, jakim jest Sub-Zero. W wersji Funko POP! dzierży w dłoni lodowe ostrze. Oczywiście, nie brakuje również jego charakterystycznych, lodowato białych oczu. To jednak nie wszystko. Sub-Zero posiada pewną ciekawą, limitowaną moc…

Świecący w ciemności wariant Sub-Zero jest dostępny wyłącznie w Entertainment Earth. To jak, zna ktoś miejsce, w którym za dobrą cenę rozsprzedam wszystko co mam, byleby dorobić się tych figurek…?

Jest i ona – Sonya Blade. Groźna i charyzmatyczna obrończyni Earthrealm dzierży swoje charakterystyczne różowe pierścienie energii. Czyżby były skierowane prosto w Kano…?

I jako ostatni – Cole Young. Kurtyna.


Film Mortal Kombat ma swoją premierę 16 kwietnia w kinach i HBO Max. Jeżeli o mnie chodzi, jest mi bardzo przykro, że istnieje duże prawdopodobieństwo braku możliwości wyjścia wtedy do kina. No ale, jak to mówią, cóż zrobisz, jak nic nie zrobisz…

Tak więc kolekcjonerzy Funko POP!, macie już miejsce na nowe egzemplarze?

źródło: gameinformer.com

Zobacz też:
Obiecujący trailer Mortal Kombat
Mortal Kombat 11: blaski i cienie | recenzja
„Choose Your destiny!” historia Mortal Kombat
Mortal Kombat 11: Aftermath – rozszerzenie pełne niespodzianek | recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *