Data premiery Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest zmierza na platformy PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 5 i Xbox Series S | X w trybie wstecznej kompatybilności. Ta wielokrotnie nagradzana narracyjna przygodówka była pierwszą w historii adaptacją legendarnej gry RPG ze świata World of Darkness.


W Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest wcielamy się w postać Mai. Próbując dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu, odkrywa mroczne sekrety swojej rodziny. Ta gra przygodowa inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Godnym uwagi jest fakt, że została osadzona w prawdziwych miejscach, m.in. w Puszczy Białowieskiej – ostatniej pierwotnej dziczy w Europie.

Adam Magdziak, Marketing Manager w Walkabout Games informuje:

„Po wielkim sukcesie Different Tales został uhonorowany„ Paszportem Polityki ”. Jest to najważniejsza polska nagroda kulturalna. Teraz cieszymy się, że możemy pokazać Heart of the Forest fanom innych platform na całym świecie”.

Wydanie gry przez Different Tales na PlayStation i Xbox jest dowodem na to, że słuchamy naszych fanów i odpowiadamy na ich prośby. Mamy nadzieję, że spodoba im się to, co niesamowite umysły stojące za tym tytułem stworzyły. Bez wątpienia jest to idealna propozycja zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy w systemie RPG Werewolf: The Apocalypse, a także dla całego uniwersum World of Darkness”.

O grze Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Tytuł przenosi gracza w głąb pierwotnej dziczy w centrum współczesnej Europy. To właśnie tutaj obrońcy przyrody toczą odwieczną, niekończącą się wojnę z destrukcyjnym wrogiem.

Naszą bohaterką została Maia, która przyjeżdża do Polski z nadzieją, że odnajdzie swoje rodzinne korzenie. Próbując dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu, odkryje mroczne sekrety swojej rodziny i ukryte sekrety o ostatnim pustkowiu Europy Środkowej. Odwiedzimy rzeczywiste miejsca pełne tajemnic i mocy. Poznamy lokalne legendy i tradycje. Odkryjemy fascynujący świat i historię pogranicza polsko-białoruskiego. Będziemy świadkami tego, jak natura zderza się z technologią i chciwością.

Gra wyróżnia się wciągającą narracją, która może równać się z najlepszymi kryminałami. Piękna, charakterystyczna sztuka kolażu, która łączy ręcznie ilustrowane postacie z obrazami prawdziwych miejsc, pobudza wyobraźnię. To oznacza tylko jedno – nie przejdziesz obok tej gry obojętnie.

Wersja gry na Playstation 4 obsługuje Playstation 4 Pro z trybem wyświetlania 4K. W przyszłości będzie kompatybilna z systemami Playstation 5.

Wersja Xbox One w pełni obsługuje konsolę Xbox One X z trybem wyświetlania 4K. Reasumując, podobnie jak w przypadku PlayStation, w przyszłości będzie kompatybilna z Xbox Series S i Xbox Series X.

Będzie się działo!

Werewolf: The ApocalypseHeart of the Forest pojawi się na platformach PlayStation i Xbox 24 lutego 2021 za 14,99 USD. Pojawi się na konsolach ostatniej generacji, z kompatybilnością wsteczną na PS5 i Xbox Series X|S.

Zamówienie w przedsprzedaży jest już dostępne w sklepie Xbox.

źródło: Walkabout Games / Different Tales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *