Ubisoft rozdaje Assassin’s Creed Chronicles: China za darmo!

Ubisoft postanowił zaskoczyć i rozdaje w tym tygodniu Assassin’s Creed Chronicles: China w ramach Lunar Sale.

Korzystając z Ubisoft Connect, wszyscy możemy zdobyć bezpłatną kopię Assassin’s Creed Chronicles: China przez ograniczony czas od dzisiaj. I choć nie ma ograniczeń co do liczby rozdawanych kopii, to ta specjalna promocja trwa tylko do 15 lutego. Zatem szykujcie komputery!

Jeśli ktoś z Was nigdy wcześniej nie grał w Assassin’s Creed Chronicles, tego czeka nie lada gratka. Pamiętajcie jednak, tytuł ten jest poboczny i w niczym nie przypomina, powiedzmy, Assassin’s Creed: Valhalla czy innych tytułów z głównego wątku. To dlatego, że jest on 2D side-scrollerem. Historia rozgrywa się również w XVI-wiecznych Chinach, gdzie jako gracz wejdziemy w buty Shao Jun.

https://twitter.com/UbisoftConnect/status/1359178804355358722

Cała historia zajmie nam kilka godzin, więc okaże się idealna dla tych, którzy nie mają czasu, by na dłużej przysiąść do Odysei lub Valhalli.

By odebrać swoją kopię, po prostu kliknijcie tutaj i zalogujcie się do Ubisoft Connect. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i voila, odebrałeś darmową grę. Na dodatek nie byle jaką!

W tym samym czasie czasie Ubisoft oferuje również zniżki na inne gry Assassin’s Creed i Tom Clancy w Ubisoft Store.

źródło: gamesradar.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *