Znamy datę premiery Liberated na Nintendo Switch

Warszawa, 18 maja 2020 roku (tak, dokładnie wczoraj)… LIBERATED, przygodowa gra akcji o rewolucji w cyberpunkowym świecie, pojawi się na Nintendo Switch już 2 czerwca tego roku. Data premiery została ujawniona w nowym zwiastunie CG, który wprowadza graczy w ten unikatowy klimat.


LIBERATED to gra side-scrolling osadzona w dystopii inwigilacyjnej. Pełna strzelaniny, skradania się i hakowania gra pozwala poznać historię rewolucyjnego ruchu w świecie, w którym społeczeństwo jest kontrolowane przez przepływ informacji.

Gra będzie sprzedawana za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 19,99 USD / 19,99 EUR / 17,99 GBP.
LIBERATED jest już dostępny w przedsprzedaży z 20% rabatem (15,99 USD / 15,99 EUR / 14,39 GBP).
Sprawdźcie, klikając w Nintendo eShop Europe czy jednak się skusicie.

Więcej szczegółów

LIBERATED płynnie łączy przełomowy styl powieści graficznej, inspirowany Frankiem Millerem i Willem Eisnerem. Szybkie przesuwanie do innego panelu pozwala przejść od narracji do rozgrywki, w starannie wyważonych proporcjach.

LIBERATED to ogrom pracy i wysiłku, którego wymagała współpraca między Walkabout, Atomic Wolf i L.inc” – powiedział Piotr Gnyp, szef BizDev w Walkabout.
„Mamy nadzieję, że dzięki tej grze damy drugie życie gatunkom komiksów i powieści graficznych. Wykorzystujemy technologię, by wprowadzić tego typu rozgrywkę w nową erę interaktywnego opowiadania historii”.

źródło: Walkabout Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *