Liberated na PC już w lipcu

Gra, o której pisałam jakiś czas temu (i o której możecie przeczytać, klikając w ten link), pojawi się również w wersji na PC. Zerknijcie, jakie ulepszenia czekają na graczy chcących przeżyć przygodę w Liberated.


Wersja Liberated na PC zostanie udostępniona z szeregiem zupełnie nowych funkcji i ulepszeń. Bezpłatna aktualizacja dla wersji Switch będzie dostępna wyłącznie po uruchomieniu wersji komputerowej. Brzmi nieco skomplikowanie?

Atomic Wolf wraz z Walkabout Games zagościło na imprezie Future Games Show 2020. To właśnie tam gracze po raz pierwszy mogli zapoznać się ze wszystkimi nowościami dla wersji na PC.

Gra Liberated to wyjątkowa, oryginalna i utrzymana w komiksowym stylu przygodówka. Opowiada ona o walce z totalitarnym państwem. Tytuł został nagrodzony wynikiem 8/10 przez Nintendo Life, 9/10 przez Pure Nintendo i 8/10 przez NintendoSoup. Najczęściej produkcja chwalona była za wyjątkową, ręcznie rysowaną grafikę, odpowiedni i uniwersalny przekaz oraz pełne i niezrównane zaangażowanie w narrację komiksową.

Ulepszenia dla wersji na PC

Wersja na PC, która zadebiutuje na Steamie, GOG.com, GeForce Now i Humble Bundle w lipcu tego roku, otrzyma wiele nowych funkcji, w tym:

Wersję Liberated na PC znajdziecie na:
Steam: store.steampowered.com/app/875310/Liberated/
GOG.com: gog.com/game/liberated
Humble Bundle: humblebundle.com/store/liberated

źródło: Walkabout Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *