Death Stranding Extended Edition na PS4 i PS5?

Jak już doskonale wiecie, nie za bardzo polubiłam się z Death Stranding, o czym możecie sobie przypomnieć czytając recenzję. Ptaszki ćwierkają, że Death Stranding Extended Edition ma dostarczyć graczom dodatkową opowieść. Wersja ta ma się pojawić nie tylko na PS4, ale również na najnowsze PS5.


Słynne Kojima Productions w 2019 roku opublikowało Death Stranding. Przyznaję, że gra zrobiła wokół siebie wielki szum. Chyba właśnie dlatego chciałam w nią zagrać. Jak się później okazało, gra całkowicie minęła się z moim gustem. W ramach przypomnienia, tytuł ten jest ostatnią wydaną grą przez studio. Z pewnych źródeł wynika, że pracują oni aktualnie nad projektem, który miałby ulepszyć wyżej wspomnianą grę. Nosić ma nazwę Death Stranding Extended Edition.

Na forum ResetEra pojawił się post od Navtra. Ma on dostęp do wielu oficjalnych informacji, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Właśnie z tego wpisu można dowiedzieć się o planowanym Death Stranding Extended Edition. Ma to być edycja rozszerzona, a w nasze ręce mogą wpaść zupełnie nowe fragmenty historii. Ciężko mi stwierdzić, jakie były wcześniej, bo jak z recenzji wynika – gra leży u mnie w kącie i grałam w nią nawet nie pamiętam jak krótko. Ale BARDZO krótko.

Navtra w swoim wpisie twierdzi, że gracze posiadający standardową wersję tej gry, nie będą mogli zaktualizować jej do wydania rozszerzonego. Całkiem interesujące. Śledząc jego dotychczasowe wpisy w sieci, wiele newsów, które publikował, pokrywało się z prawdą. Zatem, czy fani Kojimy rzeczywiście doczekają się odświeżenia gry z dzieciakiem w butelce?

źródło: gamesradar.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *