All in! Games podsumowało udany rok

Krakowski wydawca gier All in! Games, podsumował miniony rok. Spółka sprzedała ponad 1 mln egzemplarzy swoich tytułów i może pochwalić się pozycją drugiego najlepszego polskiego wydawcy według ocen w serwisie Metacritic.


W listopadzie All in! Games obchodziło 3-lecie powstania. Jestem niezmiernie dumny z tego, co osiągnęliśmy w tak krótkim czasie. Jesteśmy na liście Top 10 Forbesa, jeśli chodzi o spółki gamingowe w Polsce, a nasze portfolio cieszy się wielkim zainteresowaniem graczy. Konsekwentnie dodajemy nowe gry do naszej oferty i myślę, że 2022 rok będzie pełen niespodzianek i sukcesów. Zaprezentowaliśmy naszą strategię rozwoju na nadchodzące lata i jestem pewien, że jej realizacja jeszcze bardziej umocni naszą pozycję.

mówi Piotr Żygadło, prezes All in! Games.

Wisienka na torcie

Najważniejszą premierą dla All in! Games był survival-horror Chernobylite (jego recenzję znajdziecie tutaj), stworzony przez studio Farm 51. Wycieczka do Czarnobylskiej zony spotkała się z ogromnym uznaniem krytyków i graczy. Sam tytuł otrzymał liczne nagrody, w tym nagrodę społeczności serwisu IndieDB.

Obecnie w krakowskiej spółce pracuje ponad 100 osób, zarówno w stolicy małopolski, jak i z innych zakątków Europy. Firma konsekwentnie buduje swoją grupę kapitałową. W zeszłym roku powołała dwa studia Happy Little Moments oraz Ironbird Creations, które mają tworzyć gry i wspierać samego wydawcę.

Red Wings: American Aces została stworzona przez Ironbird Creations.

Gry All in! Games można sprawdzać na Twitchu (w zeszłym roku streamowano 4 mln godzin tytułów wydanych przez spółkę), a także dowiedzieć się o wszelkich trwających promocjach na całą ofertę wydawcy na platformie All in! Deals.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

W związku z sytuacją u naszych ukraińskich sąsiadów, All in! Games przekaże dochód ze sprzedaży tytułów Chernobylite oraz Paradise Lost do Ukraińskiego Czerwonego Krzyża. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *