Maxcom na Tragach MWC w Barcelonie

Jednym z wystawców podczas tegorocznej edycji Targów MWC Barcelona 2022 jest polska marka Maxcom. Firma ta podczas imprezy prezentuje nowe rozwiązania telekomunikacyjne oraz akcesoria z kategorii wearables.


Odbywające się obecnie Targi MWC w Barcelonie są dla firmy doskonałą okazją do zaprezentowania swojej bogatej oferty telefonów, smartfonów oraz urządzeń z kategorii wearables. Podczas targów Maxcom pokaże m.in. następujące urządzenia.

Maxcom MS554 4G

Stylowy smartfon, który powstał z myślą o wygodzie użytkowania i ergonomii, by sprostać wymaganiom użytkowników w każdym wieku. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android 11 i posiada podwójne gniazdo na karty SIM oraz dwa aparaty – 8 i 5 Mpx.

Parametry techniczne:

Maxcom MM334 4G VoLTE

Klasyczny w formie telefon komórkowy z nowoczesnymi rozwiązaniami, jak łączność LTE oraz wysoka jakość połączenia w technologii VoLTE. Maxcom MM334 4G VoLTE wyposażono w ekran 3,2”, aparat 2 Mpx oraz pojemną baterię, która zapewnia długi czas eksploatacji.

Parametry techniczne:

Maxcom MM42D 4G VoLTE

Zaawansowany telefon stacjonarny, który umożliwia m.in. prowadzenie połączeń wideo lub głosowych przez aplikację Whatsapp. Urządzenie posiada ponadto przycisk SOS, duże przyciski oraz czytelny, kolorowy wyświetlacz.

Parametry techniczne:

Maxcom MM724 4G VoLTE

Nowoczesny telefon dla seniora. Wyposażony jest w przycisk SOS oraz duże, wygodne przyciski oraz ładowarkę biurkową. Maxcom MM724 4G wykorzystuje połączenia VoLTE i jest kompatybilny z aparatami słuchowymi (HAC).

Parametry techniczne:

Maxcom FW42 Silver

Smartwatch, który powstał z myślą o kobietach. Jego klasyczna koperta, podobnie jak bransoletka, zostały wykonane ze stali nierdzewnej, w kolorze srebrnym. Również w zakresie funkcji znajdziemy rozwiązania powstałe z myślą o płci pięknej, włącznie z monitorem cyklu menstruacyjnego. Jego recenzję znajdziecie tutaj.

Maxcom FW43 Cobalt 2

Nowoczesny smartwatch, który zapewnia długie działanie na jednym ładowaniu – do 10 dni. Jego dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,28″ i rozdzielczości 240×240 px wyświetla najbardziej potrzebne informacje oraz menu w konwencji obrotowej tarczy. Urządzenie zapewnia szerokie możliwości monitorowania aktywności oraz kondycji zdrowotnej.

Maxcom FW45 Aurum 2

W nowoczesnych smartwatchach pojawia się coraz więcej rozwiązań, które mają na celu monitorowanie stanu zdrowia użytkownika. W tym zakresie model ten został wyposażony m.in. w funkcję EKG czy pomiar saturacji krwi. Ponadto dostarcza właścicielowi powiadomień na temat połączeń czy wiadomości, jak również umożliwia kontrolowanie treningów. Jego recenzję znajdziecie tutaj.

Maxcom FW46 Xenon

Zegarek ten został opracowany w oparciu o oczekiwania Polaków w kontekście urządzeń z kategorii wearables. Otrzymał m.in. czytelny wyświetlacz 1.3”, baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia do dwóch tygodni działania, jak również szeroki zakres funkcji monitorowania treningów oraz zdrowia, na czele z badaniem EKG i temperatury ciała.

Maxcom FW48 Vanad

W jego wykonanej ze stali cynkowanej kopercie osadzony został wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,32”. W zakresie monitorowania zdrowia smartwatch ten został wyposażony m.in. w sensory pracy serca, ciśnienia i saturacji krwi. Podczas rekreacji lub uprawiania sportu można natomiast skorzystać z danych aplikacji treningowych

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *