Backfirewall_ z datą premiery

Przezabawna tragikomedia o samoświadomym systemie operacyjnym smartfona ukaże się 30 stycznia 2023. Wydawca gier komputerowych All in! Games oraz zespół twórczyń z Naraven Games ogłosili, że pierwszy tytuł studia zadebiutuje za kilkanaście dni! Tytuł zobaczymy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Na Nintendo Switch gra pojawi się w późniejszym terminie. Gracze PC mogą już teraz wypróbować demo gry na Steam.


Backfirewall_ zabiera cię, jako asystenta aktualizacji, na tragikomiczną przygodę wraz z wygadanym i samoświadomym systemem operacyjnym OS9. W obliczu nieuchronnej groźby zastąpienia przez znacznie lepiej zoptymalizowany OS10 zdesperowany OS9 zrobi wszystko, by uniknąć unicestwienia przez postęp technologiczny i ma plan jak przetrwać.

Ciekawi cię, co się dzieje w twoim smartfonie? Backfirewall_ ukazuje wspaniały cyfrowy świat pełen życia. Odkrywaj jego kolejne części poznając na swojej drodze spersonalizowane aplikacje, które opowiedzą swoją fascynującą historię. Jeśli są bardziej skryte, nie bój się… podsłuchiwać. Doskonały angielski dubbing ożywia ten unikalny świat.

Więcej o nietypowej przygodzie

W przygodzie w skali mikro znajdzie się wiele zajęć. Od przekształcania wirtualnego otoczenia w celu rozwiązania zagadek do polowania na bugi i używanie cheatów, by zatrzymać aktualizację, która odmieni system. Sprawdź, jak naprawdę wyglądają wszystkie procesy zachodzące w telefonie i podumaj nad egzystencjonalnymi pytaniami. Takimi dotyczącymi wyboru między chronieniem siebie a bohaterskim poświęceniem. Podejmij decyzję, czy OS9 zasługuje na wieczny spoczynek, czy istnieje sposób, by mógł przetrwać?

Jesteśmy zachwyceni, że możemy w końcu podzielić się datą premiery. Cały zespół włożył dużo serca w pracę nad tą wciągającą, zabawną grą. Już wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli oficjalnie poznać nasz zuchwały system operacyjny i zdecydować o jego losie, jednocześnie trwając w zdumieniu, że ktokolwiek mógłby pomyśleć o aktualizacji.

– mówi Julia Jean, Dyrektorka Kreatywna w Naraven Games.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *