Druga część czwartego sezonu Rick&Morty ukaże się w czerwcu

Produkcja, która poprawia humor nawet w najgorszy dzień. Druga część czwartego sezonu Ricka & Morty’ego jeszcze nie jest gotowa, jednak najświeższa porcja odcinków z przygodami szalonego dziadka i nie do końca ogarniętego wnuczka ma pojawić się w czerwcu. Taką informację udostępnił Netflix.


Serial Rick & Morty opowiada o niezwykłych przygodach ekscentrycznego, definitywnie uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza, któremu podczas przygód towarzyszy wnuk Morty. Ci charakterystyczni bohaterowie podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach, w których przeżywają szalone historie. Od czasu do czasu towarzyszą im rodzice Morty’ego oraz jego siostra Summer. Nie brakuje czarnego humoru, chwytliwych haseł i nawiązań do gier czy też tego, co właśnie dzieje się na świecie.

Rick & Morty jest dostępny na Netflixie i to własnie tam, można sobie przypomnieć, co się działo w poprzednich sezonach. Pierwsze odcinki czwartego sezonu pojawiły się w minionym roku. Ich kolejna porcja ma pojawić się 16 czerwca.

Jak się okazało, czwarty sezon nie będzie ostatnim. Jedyne, co wiadomo – wszystkich odcinków Rick & Morty ma się ukazać łącznie minimum 100. Według tego, co powiedzieli twórcy serialu, główne postacie się nie starzeją, więc serial może być kręcony nawet przez 20 lat. Przyznaję, też bym się chciała tak nie starzeć.

źródło: whats-on-netflix.com / facebook.com/NetflixUK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *