W grudniu czeka nas MADNIGHT 2021!

MADNIGHT 2021: Horror Showcase to organizowany przez Madmind Studio i Rely On Horror prezentacja wideo, podczas której zaprezentowane zostaną nowe materiały z produkowanych przez Madmind Studio gier z gatunku horroru, wraz z gościnnym udziałem zaprzyjaźnionych ze studiem developerów. Brzmi na tyle dobrze, że na skórze pojawiają się dreszcze! A to wszystko już 16 grudnia 2021 roku.


Całe wydarzenie obejrzeć będzie można na stronie: relyonhorror.com – jednym z największych, najpopularniejszych serwisów skupionych wokół gier z gatunku horroru. MADNIGHT 2021, to niespotykane do tej pory w branży gier wydarzenie, podczas którego gracze po raz pierwszy będą mogli zapoznać się z postacią Hell Messengera – tajemniczej istoty, z którą od wielu miesięcy wchodzą w interakcję na social mediach oraz Discordzie Madmind Studio

Co czeka nas podczas tego wydarzenia?

Pełniący rolę hosta Hell Messenger zabierze widzów w przerażający świat horroru, który potrafi przybrać różne formy. Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca w krematorium? Co czuje i widzi osoba cierpiąca na zaawansowaną schizofrenię paranoidalną? A może macie ochotę na ekstremalną dawkę bezkompromisowej brutalności i gore? Te wszystkie oraz wiele innych atrakcji zobaczycie już niebawem podczas MADNIGHT 2021.

W MADNIGHT 2021: Horror Showcase, udział wezmą:

Sukces Madmind Studio

W ciągu minionych pięciu lat, Madmind Studio stało się synonimem gier przerażających, kontrowersyjnych i brutalnych. Tegoroczna premiera najnowszej gry studia, Succubus, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez graczy oraz krytyków, którzy zdecydowali się wystawić grze bardzo pozytywne rekomendacje.

Poza dobrymi ocenami, Succubus pochwalić się może również świetnymi wynikami finansowymi. Wydana 5 października tego roku gra, zarobiła do tej pory więcej pieniędzy na platformie Steam, niż poprzednia gra studia, Agony, w ciągu ponad trzech lat, które minęły od dnia jej premiery.

Ogłoszony jeszcze w 2018 roku Succubus, po niemal trzech pełnych latach produkcji, w końcu został oddany w ręce graczy. Zależało nam na tym, aby gra już w dniu premiery mogła obronić się jakością wykonania oraz oryginalną, niespotykaną wcześniej w grach video, dawką nieocenzurowanej brutalności. Nie możemy się już doczekać premiery pierwszego dodatku do Succubus, którego premiera odbędzie się podczas MADNIGHT 2021.

Madmind Studio

relyonhorror.com
madmind-studio.com

źródło: informacja prasowa Madmind Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *