Succubus – przesunięcie premiery

Gra Succubus zostanie wydana na Steam i GOG 5 października 2021 roku. Na intrygującą i wyjątkową rozgrywkę musimy zatem jeszcze chwilę zaczekać.


Za wykonanie kluczowych cutscen fabularnych odpowiadają animatorzy ze studiów Fusion FX oraz Realtime Warriors. Mają oni już na swoim koncie między innymi cutsceny z Wiedźmina 3 oraz animacje do gry Cyberpunk 2077.

Gra swoją premierę miała mieć już 8 września 2021. Powodem jej przesunięcia jest chęć lepszego dopracowania gry oraz tzw. bug fixing. By mieć pewność, że w ręce graczy trafi wolna od bugów i dobrze zoptymalizowana produkcja, twórcy postanowili wykonać dodatkowe testy zewnętrzne oraz zasięgnęli opinii recenzentów znanych serwisów. Ukończyli oni grę i podzielili się swoimi przemyśleniami oraz sugestiami. Właśnie dlatego zapadła decyzja o tym, by poświęcić dodatkowy czas na wprowadzenie kilku usprawnień, które sprawią, że w ręce graczy trafi lepsza i bardziej satysfakcjonująca produkcja.

Pozostałe informacje o grze

Na Steamie dostępny jest Prolog, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Ta wersja gry pozwoliła zebrać twórcom cenny feedback od ponad 400 tysięcy użytkowników. Wielu z nich podzieliło się swoją opinią o grze oraz wypełniło przygotowane ankiety, na podstawie których dokonano wielu poprawek i sugerowanych ulepszeń w pełnej wersji gry.

Kluczowe cechy gry:

źródło: informacja prasowa Madmind Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *