Succubus i nowy update

Succubus doczekał się zupełnie nowej zawartości do gry, która dostępna jest na platformach GOG oraz Steam. Update zapewni graczom nowe możliwości customizacji bohaterki, a także pozwoli skorzystać z zupełnie nowej broni – Pejcza. W skład aktualizacji wchodzi zarówno darmowa zawartość, jak i płatny, opcjonalny dodatek w formie DLC. Na specjalną prośbę fanów, twórcy dodali gry również alternatywny głos dla głównej bohaterki!


Darmowa zawartość do gry

Superhero Armors DLC


Succubus Super Update jest kolejną z darmowych aktualizacji dla gry Succubus, która wraz z licznymi poprawkami (bugfixing), stanowi kolejny krok dla podnoszenia jakości oraz zawartości gry. Wszystko jest realizowane zgodnie z zaprezentowaną na początku tego roku roadmapą:

Za wykonanie kluczowych cutscen fabularnych odpowiadają animatorzy ze studiów Fusion FX oraz Realtime Warriors. Mają oni już na swoim koncie między innymi cutsceny z Wiedźmina 3 oraz animacje do gry Cyberpunk 2077. Gra pochodzi wprost od Madmind Studio i jeszcze przed premierą cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy.

źródło: informacja prasowa Madmind Studio / Community Villa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *