Succubus – nowa data premiery

Madmind Studio poinformowało o zmianie daty premiery gry Succubus. Początkowo tytuł miał ukazać się w lipcu tego roku. Twórcy postanowili jednak poświęcić nieco więcej czasu na optymalizację oraz dopracowanie produkcji. Właśnie dlatego Succubus zostanie wydany na PC 8 września 2021. Skoro gra ma być dopieszczona, dlaczego mielibyśmy narzekać na przesunięcie premiery? Jak dla mnie bomba!


Bogaty feedback od graczy, którzy mieli okazję sprawdzić tytuł podczas festiwalu Steam Next sprawił, że twórcy zdecydowali się dopracować niektóre elementy gry. Wszystko po to, by gra mogła sprostać wysokim oczekiwaniom graczy. Firmie zależy na wydaniu tytułu, z którego jakości będą zadowoleni zarówno twórcy jak i gracze (bo to oni są najważniejsi).

Succubus cieszy się dużym zainteresowaniem przed samą premierą. Można nawet powiedzieć, że większym niż poprzednia produkcja Agony, której sprzedaż przekroczyła pół miliona egzemplarzy. Demo gry od początku do końca trwania festiwalu było najpopularniejszym oraz najczęściej pobieranym demem w gatunku gier o tematyce horroru.

Krótka prezentacja

Na Steamie cały czas dostępny jest Prolog, który został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. Ta wersja gry pozwoliła zebrać twórcom cenny feedback od ponad 370 tysięcy użytkowników. Wielu z nich podzieliło się swoją opinią o grze oraz wypełniło ankiety, na podstawie których dokonano wielu poprawek i sugerowanych ulepszeń w pełnej wersji gry.

Succubus na Steam

Kluczowe cechy gry:

Miałam przyjemność zobaczyć zwiastun gry bez cenzury i mogę powiedzieć tylko tyle…

…potrzebuję komputer do gier.

źródło: informacja prasowa / Madmind Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *