Produkcje niezależne od Assemble Entertainment zmierzają na Steam Decka

Już wkrótce w tytuły od Assemble Entertainment będzie można grać o każdej porze, w każdym miejscu. Wszystko za sprawą przenośnej platformy Steam Deck. Celem wydawcy jest dostarczenie zarówno nowych, jak i klasycznych pozycji niezależnych tym, którzy cenią sobie rozgrywkę znaną z PC w wersji mobilnej. Proces dostosowywania gier do wymagań konsoli Steam Deck wciąż trwa, jednak pierwsze tytuły są już dostępne i gotowe przenieść graczy do alternatywnych i pełnych przygód światów.


Tytuły na konsolę Steam Deck zatwierdzone przez Valve

Powyższe tytuły są już dostępne i w pełni wspierane na konsoli Steam Deck. Dzięki płynnej i stabilnej rozgrywce, wszystkie pozycje wspaniałym dodatkiem do biblioteki każdego gracza. Zespół Assemble Entertainment na tym jednak nie poprzestaje. Wśród tytułów, które niebawem trafią na przenośną platformę Valve, znajduje się także dynamiczny roguelite Orbital Bullet.

Tytuły na konsolę Steam Deck, które oczekują na weryfikację przez Valve. Podczas rozgrywki mogą wystąpić drobne błędy

Endzone – A World Apart to city builder z elementami survivalu, który ukazał się na PC w 2020 roku. Dwa lata później produkcja trafiła również na konsolę. Jako flagowy tytuł studia Assemble Entertainment, Endzone w wersji na Steam Deck otrzyma dodatkową optymalizację, a także aktualizację sterowania oraz interfejsu.

Nasze recenzje gier Lacuna, Endzone – A World Apart oraz ITORAH znajdziecie klikając w tytuły.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *