Anthology of Fear – premiera w tym roku

100 GAMES zapowiedziało datę premiery Anthology of Fear – gry w klimatach psychologicznego horroru. Data premiery została zaplanowana na dzień 17 marca 2023 roku. Najnowsza gra studia skupi się na eksploracji ludzkiej podświadomości. Twórcy ogłosili także współpracę z Gamersky.com.


Anthology of Fear to psychologiczna gra grozy tworzona i wydawana przez niezależne polskie studio 100 GAMES w koprodukcji z Oh Deer Studio. W trakcie rozgrywki gracze będą próbowali rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia brata głównego bohatera. Osoby, które podejmą wyzwanie, będą musiały znaleźć drogę do wyjścia z koszmaru. Wszystko poprzez mrożące krew w żyłach, przenikające się lokacje. Jednocześnie czeka nas walka z okropnościami ludzkiej podświadomości. Próbując rozwiązać zagadkę rozdział po rozdziale, gracze staną w obliczu poważnego niebezpieczeństwa, podczas gdy gra będzie badać i testować ich lęki.

Czekamy na marzec!

100 GAMES zdecydowało się także podjąć współpracę z Gamersky.com, który będzie marketingowo wspierał dystrybucję gry w Chinach, na Taiwanie, w Hong Kongu i Makau. Dodatkowo gra będzie wspierać dziesięć wersji językowych, w tym chińską lokalizację, za którą odpowiedzialny będzie również Gamersky.com.

Premiera przypada na 17 marca 2023 roku, a kartę gry już teraz możecie znaleźć na Steamie.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *