Poznaj sekrety lotnisk w Airport Sim

Podczas Future Games Show, deweloperzy z MS Games zaprezentowali swoją najnowszą produkcję – Airport Sim. Gracze wcielą się w obsługę naziemną jednego z czterech rzeczywistych lotnisk i będą odpowiedzialni za obsługę samolotów i pasażerów, w zróżnicowanych scenariuszach i warunkach pogodowych.


Co dzieje się w trzewiach lotniska? Walizki oraz torby znikają za kurtynami i potem magicznie znajdują się (lub nie) w miejscu docelowym. Tajniki pracy w porcie lotniczym będzie można poznać w Airport Sim – symulatorze, w którym do naszych obowiązków należy zajmowanie się ich bagażem, tankowanie samolotów, obsługa pojazdów technicznych oraz wiele innych zadań (np. wspomaganie parkowania samolotów czy zapewnianie prądu specjalnymi generatorami).

Przed wyruszeniem w drogę należy przygotować samolot na czas. Odpowiednie planowanie poszczególnych czynności i znalezienie optymalnego planu pozwoli pasażerom bezpiecznie odlecieć, ale nie można popaść w rutynę. Pogoda i różne zdarzenia losowe mogą popsuć zamiary nawet najbardziej zorganizowanej ekipy naziemnej.

Przed nami poważne zadania

W kampanii gracze będą obsługiwać loty oparte na prawdziwych danych dotyczących lotów i odpowiadać za wszystkie czynności związane z terminowymi wylotami i przylotami. W trybie Free Play będą mierzyć się również z losowymi zadaniami i kontrolować warunki pogodowe podczas pracy. MS Games współtworzy grę z MK Studios, weteranami modów do Microsoft Flight Simulator i znawcami zasad ruchu lotniczego. Wszystkie modele lotnisk w grze powstały na bazie prawdziwych lokacji. Dlatego gracze mogą wypróbować tryb zwiedzania i swobodnie zwiedzać przedstawione w grze porty. Tryb co-op pozwoli wraz z przyjaciółmi stworzyć sprawną załogę lotniska i pozwoli znaleźć nowe optymalne sposoby organizacji pracy załogi.

Airport Sim jest wspaniałą piaskownicą dla fanów lotnictwa. Integracja ze Steam Workshop pozwoli tworzyć własne rozkłady lotów, wygląd maszyn, a nawet założyć własną linię lotniczą. Która będzie obsługiwana w obiektach innych graczy.

Główne cechy gry Airport Sim

Pozostaje nam zaczekać na dokładną datę premiery. Gra ma się pojawić w 2023 roku na konsolach Xbox Series X|S.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *