Gas Station Simulator doczeka się premiery wersji konsolowej

Movie Games ogłosiło, że Gas Station Simulator, kreatywna gra symulacyjna firmy DRAGO Entertainment, zostanie wydana 15 września na platformie Steam z 10% zniżką w dniu premiery. Wersje na konsole zaplanowano na 2022 rok. Darmowy prolog gry stał się hitem wśród streamerów, z łączną liczbą ponad 10 milionów wyświetleń na samym YouTube.


Gas Station Simulator to gra o rozbudowie i prowadzeniu stacji benzynowej wzdłuż autostrady pośrodku amerykańskiej pustyni. Gracze będą sprzątać, naprawiać, malować, dekorować lub kupować nowy sprzęt, a także obsługiwać swoich klientów. Czekają nas różne osobowości z różnymi oczekiwaniami.

Gra oferuje ogromną ilość opcji personalizacji, a także mnóstwo dodatkowych aktywności i minigier. Jedną z najmocniejszych cech tytułu jest właśnie rozgrywka, wynikająca z wysokiej interaktywności połączonej z różnorodnymi przypadkowymi spotkaniami.

Uniwersalna atrakcyjność Gas Station Simulator to przede wszystkim lekkie podejście do tematu, hipnotyzująca pustynna atmosfera i przyjemny dla oka styl wizualny. Sprawia to, że jest to jeden z najczęściej streamowanych tytułów Movie Games. Gra była transmitowana przez LipaoGamer (11 mln subskrybentów na YouTube), Rima (5,7 mln), oCMz (5,7 mln) lub Getaway Driver (1,2 mln) i spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Kluczowe cechy gry Gas Station Simulator

Gas Station Simulator będzie dostępny od 15 września na platformie Steam za 19,99 USD z 10% zniżką. Prolog Gas Station Simulator: Early Days, jest już dostępny na Steamie za darmo. Wersje dla konsol PlayStation 4 i Xbox One są opracowywane przez MD Games i planowane na 2022 rok.

https://youtu.be/EfH-j3wIPY8

źródło: informacja prasowa Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *