Czym zaskoczy nas Crimerunner?

Crimerunner, nowa gra akcji z perspektywy pierwszej osoby od True Games Syndicate i Movie Games, wkracza ze swoim pierwszym zwiastunem. Tytuł ma pojawić się na PC w 2024 roku.


Byłem szybki i cichy. Właśnie tego potrzebowała tak duża ryba w tym mieście. Musiałem zdobyć ich zaufanie. Zarabiać pieniądze. Wspinać się na sam szczyt. Ale musiałem też uważać. Pierwsza nieudana próba może być moją ostatnią…

Wcielimy się w rolę uciekiniera, który będzie walczył o przetrwanie. Nasz bohater opowie Wam teraz nieco o swojej przygodzie.

W mieście działały trzy główne gangi. Każdy był mistrzem swojego rzemiosła. Kradzież samochodu. Włamanie. Handel narkotykami. Moje wybory, praca, którą podjąłem, wiązałyby mnie z jedną z frakcji. Jednak lubiłem mieć otwarte pole do manewru. Nic zatem nie stało na przeszkodzie, by wspiąć się w szeregi całej trójki. Przynajmniej tak właśnie myślałem…

Pod osłoną nocy…

Nie osądzaj mnie, kolego. Życie w tym mieście wcale nie było łatwe. Chciałeś przeżyć, musiałeś wykonywać wszelkie dostępne zlecenia i zwiększać swoją pozycję w gangach. Wraz ze wzrostem mojej reputacji rósł również prestiż pracy. Większe domy do włamań. Części trudniejsze do kradzieży z samochodów. Trudniejsze narkotyki do przemytu. Wszystko to pod osłoną nocy.

Kto by pomyślał, że gliniarze będą tak czujni? Patrolowanie ulic przez całą dobę. Unikanie ich nie jest takie proste, jak może się wydawać. Wysoka pozycja w którymkolwiek z gangów może uratować Ci tyłek. Jednak jeśli zostaniesz złapany, reputację bardzo łatwo było stracić… Najlepiej w ogóle nie dać się złapać.

Zawsze byłem szybszy, cichy, i mogłem uciec. Zawsze musiałem być o krok do przodu.

Chętny zagrać w moją historię?

Pomysł na grę ewoluował

Crimerunner to nowo zapowiedziany tytuł, jednak wyewoluował z zapowiedzianego jakiś czas temu Gangster Simulator. Dlaczego zmieniono nazwę, zamiast wypuścić drugą część?

Początkowo Gangster Simulator był typowym symulatorem pierwszoosobowym. Teraz, do nowego tytułu, dodano bardziej dynamiczną akcję z parkourem i stealthem, przez co gra stała się zupełnie nowym tworem. Aktualnie jest bardziej skoncentrowana na rozgrywce. Wywołuje ciągłą ekscytację i daje więcej zabawy. Dzięki tym dodatkom narodził się właśnie Crimerunner.

Kluczowe cechy gry:

źródło: informacja prasowa Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *