Prison King niebawem na Steamie

Movie Games wraz z True Games Syndicate ogłaszają kolejny nowy tytuł Prison King. Jest to zupełnie nowy symulator połączony z rozgrywką przygodową inspirowaną Thief, a także Shawshank Redemption. Gra będzie dostępna na PC w 2023 roku.


Skazany za niewinność… A teraz musi nauczyć się, jak przetrwać. W tej grze będziemy poruszać się po więzieniu i uczyć się w nim życia. Zaczniemy zawierać układy zarówno ze strażnikami, jak i gangami, zarządzać kontrabandą, a także knuć swój następny ruch. Naszym celem jest, po prostu, wyjść.

Naszym zadaniem jest przetrwać wyrok w pierwszoosobowym symulatorze osadzonym za kratami więziennymi, stworzonym przez producentów Drug Dealer Simulator. Wejdziemy w głąb więziennej polityki, szukając przydatnych informacji. Nie zabraknie negocjacji ze strażnikami i udowodnimy swoją wartość każdemu, kto na nas patrzy.

Zostaniemy niezawodnym dilerem więziennym i uzależnimy od siebie współwięźniów. Wykorzystamy swoje powiązania, by zdobyć kontrabandę, zarządzać zapasami i sprzedawać je innym skazanym. Musimy umocnić swoją pozycję, by dorobić się immunitetów wśród innych. To prawdziwe, więzienne życie!

Prison King pojawi się na PC w 2023 roku. Więcej informacji o tytule niebawem pojawi się w sieci. Pozostaje nam czekać na nie z niecierpliwością.

źródło: informacja prasowa Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *