Food Truck Empire rozgości się na PC

Movie Games ogłosiło Food Truck Empire – nową nadchodzącą grę Lichthund, współprodukowaną przez Pixel Crow Games. W tym trójwymiarowym potentacie będziemy dostosowywać food trucki, tworzyć własne menu i znajdować głodnych klientów w wielu miastach Stanów Zjednoczonych. Gra zmierza już na PC.


W Food Truck Empire możemy zostać największym potentatem food trucków. Stworzymy swoją flotę, będziemy zarządzać całym menu, optymalizować mobilne kuchnie i podbijać ulice. Od tanich hamburgerów po arcydzieła dla smakoszy. Od ciemnych i cichych uliczek po eleganckie dzielnice. Musimy znaleźć swoich klientów, wypełnić ich brzuchy i zbudować swoje food truckowe imperium!

https://youtu.be/DYFyKPP_N6Y

Krok po kroku

Naszym zadaniem jest zbudowanie idealnej mobilnej kuchni. W małym food trucku każdy centymetr ma znaczenie, więc optymalizujemy swoje przepisy i całą produkcję. Najlepiej zacząć od małych rzeczy: z kilkoma „vintage” rdzawymi wiaderkami, kilkoma wątpliwymi przepisami i jednym food courtem za stacją benzynową. Wkrótce będziemy cieszyć się pieniędzmi i pięciogwiazdkowymi ocenami. Każda flota potrzebuje bazy, więc zaprojektujemy swoją kwaterę główną, dodamy nowe działy i odblokujemy innowacyjne, fantazyjne sposoby, by ludzie zakochali się w naszym jedzeniu.

Będziemy odwiedzać żywe miast ze zmieniającymi się porami dnia i ciekawymi wydarzeniami. Każdą z dzielnic zamieszkują różni ludzie o różnych gustach. Czy wybierzemy szczyt na lunch w centrum, obsługując zapracowanych bankierów z głębokimi kieszeniami? A może warto się skupić na starej dzielnicy przemysłowej z głodnymi pracownikami za dnia i imprezowiczami w nocy? Każdy jest głodny i nie chce przepłacić.

Na datę premiery gry musimy jeszcze nieco poczekać.

źródło: informacja prasowa Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *