Wywiad z ludźmi ze świetną pracą

Czy Wasze stanowisko w pracy jest super? Czy znacie kogoś, kogo tytuł przyprawia Was o dreszcze? Jeśli tak, to koniecznie musicie napisać maila.

*To nie nasza akcja, ale warto się dzielić.

https://www.gadgette.com/people-with-awesome-jobs/

Holly z Gadgette zabiera się za pisanie książki o ludziach pracujących w tech, którzy mają świetną pracę. I szuka ludzi, z którymi będzie mogła na ten temat porozmawiać.

Cel

Oczywiście książka to tylko połowa drogi. Głównym założeniem projektu jest przekonanie młodych ludzi do podążania ścieżką tech. Choć pewnie większość zgłoszeń dotyczyć będzie kobiet, bo oryginalnie na kobietach w tech miało się to skupiać, to każdy człowiek z inspirującą pracą się przecież przyda!

Choć autorka zaznacza, że każdy może się zgłosić, wiadomo, że są też bardziej „preferowane” historie. Osoby z trochę trudniejszym tłem, pochodzące z mniejszości narodowych lub o innej orientacji mogą pomóc naprawdę wielu osobom, które mają problem z przełamaniem się. Bo praca to jedno, ale historie też są istotne.


Nieważne, czy pracujecie w dużej firmie, czy w małej. W dużym mieście, czy nie. Jeśli Wasze stanowisko jest super i wasze obowiązki są super, to może warto choć spróbować? I jeśli macie kolegów lub koleżanki, które pasują do tej kategorii – nakłońcie ich, żeby się zgłosili, albo nominujcie ich, pisząc maila.

Wszystkiego innego dowiecie się w poście Holly. Klik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *