Walentynkowe Brutality w Mortal Kombat 11

Wszyscy pamiętają, że 14.02 to święto zakochanych zwane Walentynkami. Nikt jednak nie pamięta, że tego dnia brazylijski piłkarz Ronaldo ogłosił zakończenie kariery sportowej, w Gdyni otwarto Narodowy Stadion Rugby i wystartował YouTube.

Wiadomo jednak, że nie każdy będzie dziś świętował z drugą połówką, przytulając się, jedząc kolację i łapiąc ten sam kawałek makaronu spaghetti w usta niczym w Zakochanym Kundlu. Dla fanów Mortal Kombat producenci przygotowali iście romantyczną niespodziankę.

To już nie pierwsze Walentynki, które obchodzi seria Mortal Kombat. Wczoraj, w jedenastce, w walentynkowym module Towers of Time i wyzwaniu zatytułowanym „Be Mine” pojawiło się mnóstwo motywów związanych z tym słodkim, oplecionym w serduszka świętem. Najciekawszym bonusem jest urocze Brutality Kano, Kitany i Jaxa. Wyzwanie będzie dostępne tylko do 17 lutego. Więc, jak ktoś koniecznie chce zobaczyć co i jak, ten niech się lepiej pospieszy.

https://twitter.com/MortalKombat/status/1228025597349093376?s=20

Rozczarować może jedynie fakt, że pominięty został mój ulubieniec Scorpion. Jednak w przeciekach sprzed kilku dni mogliśmy zobaczyć jego miłosne zakończenie walki. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że w następnej aktualizacji pojawi się również jego ruch.

źródło: twitter.com

Zobacz też:
Fanarty, które wyglądają jak żywe
Mortal Kombat 11: blaski i cienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *