Fanarty, które wyglądają jak żywe | Mortal Kombat

Najbardziej znani bohaterowie „Mortal Kombat” wyglądają na tych dziełach jak żywi. Od momentu ukazania się „Mortal Kombat 11”, uzdolnieni fani pozwolili swojej wenie twórczej na wykazanie się. Fanarty, które zaraz zobaczycie, powstawały aż 245 godzin. Ich twórcą jest Derrick Smith, który w sieci znany jest jako DeathofColor.


Mortal Kombat” to niezwykle popularna seria brutalnych bijatyk, której, jak już doskonale wiecie, jestem największą fanką. Pierwsza odsłona zadebiutowała w 1992 roku. O historii tego tytułu przeczytacie w tekście:
„Choose Your destiny!” historia Mortal Kombat.
Od pojawienia się pierwszej części tej kultowej gry, niemal natychmiastowo rozpoczęto przygotowywania do dalszych kontynuacji. Oprócz znakomitych (oraz nieco mniej udanych) gier, pojawiły się również filmy oraz serial (przyznać się, kto pamięta?).

Derrick Smith, pojawiający się w sieci jako DeathofColor nie pozostał obojętny na reakcję. Gorący tytuł minionego roku „Mortal Kombat 11” nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Recenzję tej części gry przeczytacie w tekście:
Mortal Kombat 11: blaski i cienie | recenzja
Artysta opublikował zdjęcie swoich fanartów, na których stworzył trzy najbardziej charakterystyczne postacie dla tej serii – Kitanę, Scorpiona oraz Sub-Zero.

Prace wyglądają fenomenalnie. Artysta zadbał o wszystkie, nawet najmniejsze detale, które sprawiają, że postacie wyglądają jak żywe. Jakość i precyzja, jaką przedstawiają obrazy, wymaga wiele pracy. W końcu, na przygotowanie tych trzech dzieł Derrick Smith poświęcił 245 godzin.


Nadciągają nowe ekranizacje Mortal Kombat

Film animowany „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge”

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge” to animowany film, który pojawi się jeszcze w tym roku! Bohaterowie Pozaświata i Wymiaru Ziemskiego stają do walki na śmierć i życie w turnieju, który zadecyduje o dalszych losach Ziemi. Podobną fabułę mogliśmy zobaczyć w pierwszych trzech częściach z lat 90.

To nie koniec rewelacji. Ten film animowany otrzymał kategorię R. To oznacza, że zobaczymy krwawe fatality i najbardziej charakterystyczne ciosy znane nam z gier. Premiera „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge zaplanowana jest na 12 kwietnia. 28 kwietnia Warner Bros. Home Entertainment wyda film na Blu-Ray i DVD.

Postacie będą przemawiały do nas głosami, które znamy nie tylko z filmów. Jeżeli ktoś z Was, podobnie jak ja jest fanem serii, rozpozna głosy, które ujawniły się w pierwszych częściach „Mortal Kombat” .

Reżyserem filmu animowanego został Ethan Spaulding („Batman: Assault on Arkham”, „Justice League: Throne of Atlantis”). Za scenariusz odpowiada Jeremy Adams („Supernatural”, „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”). Rick Morales został producentem, a Jim Krieg współproducentem. Producentem wykonawczym jest Sam Register, a Ed Boon objął stanowisko konsultanta kreatywnego.

A teraz słów kilka o ekranizacji, która nie ma nic wspólnego z bajką.


Film „Mortal Kombat”

Film „Mortal Kombat” trafi do amerykańskich kin 15 stycznia 2021 roku (choć pierwsza data, jaką poznaliśmy, wskazywała na 5 marca). Jakiś czas temu zakończono już zdjęcia do projektu. Pozostaje jedynie czekać na pierwsze materiały promocyjne – albowiem film również ma charakteryzować się krwawymi ciosami znanymi nam z gier.
Todd Garner, producent filmu oznajmił na Twitterze, że pierwszy materiał promocyjny trafi do sieci latem. Trzeba przyznać, że najwięcej informacji dotyczących produkcji znajduje się właśnie na Twitterze oraz Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4vEPFtpgIL/
https://www.instagram.com/p/B793U20gY8k/

Na ekranie zobaczymy:

Mortal Kombat” reżyseruje Simon McQuoid. Za scenariusz odpowiada Greg Russo. Producentami zostali James Wan oraz Todd Garner. Będzie się działo!

źródło: reddit.com / uk.ign.com / mortalkombat.fandom.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *