Ulga w podróży – urządzenia Stadler Form

Ulga w upalne dni? Jak najbardziej! Wprawienie powietrza w ruch niejednokrotnie przynosi nam ulgę. Wydaje nam się, że najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jednak nikt nie bierze pod uwagę, że wysusza ona powietrze. Firma Stadler Form regularnie poszerza swoje portfolio produktowe. I to nam się podoba!


Stadler Form Tim

Jego wymiary (267 x 285 x 189 mm) i niewielka waga (1 kg) sprawiają, że bez problemu znajdzie się dla niego miejsce nawet w naszym bagażu. Komfortowe użytkowanie Stadler Form Tim ułatwia zasilanie za pośrednictwem kabla USB. Dzięki niemu możliwe jest dostarczenie energii z portu w laptopie lub powerbanku. W zestawie dołączono również adapter. Co za tym idzie – będziemy mogli skorzystać z niego w każdym miejscu, w jakim się znajdziemy.

Stadler Form Tim jest efektywny i elastyczny w swoim działaniu. Wyposażony został w system bezstopniowego, płynnego nastawienia prędkości pracy, by umożliwić regulację siły podmuchu od delikatnej bryzy, po symulację silnego wiatru. Odpowiednie nakierowanie strumienia powietrza ułatwia specjalnie zaprojektowany obrotowy pierścień, który umożliwia regulację nachylenia i obrotu w zakresie 360⁰. Natomiast emitowany przez niego zakres dźwięków to 25 – 44 dB, więc można używać go również podczas snu. Na dodatek jego minimalistyczna forma zdobyła uznanie wyrażone nagrodą German Design Award 2020.

Emma

Podobnie jak Tim wyróżnia się niewielkimi wymiarami – 135 x 215 x 80 mm oraz wagą 0.4 kg. Urządzenie składa się z podstawy, która rozbija wodę na cząsteczki przy użyciu technologii ultradźwiękowej oraz zbiornika. Projekt ten ma niebagatelne znaczenie dla łatwości jej transportowania. Podstawę można bowiem włożyć do pustego zbiornika, a całość wraz ze wszystkimi akcesoriami można zapakować do dołączonego do zestawu eleganckiego, materiałowego woreczka ze ściągaczem.

Emma od Stadler Form również zasilana jest poprzez kabel USB z dołączonym do zestawu adapterem. Urządzenie wyposażono w dwa ustawienia poziomu wilgotności. Emma podczas nawilżania powietrza pozostaje dyskretna – emituje dźwięk w zakresie 25 – 46 dB. Nie zakłóci snu, w czym dodatkowo pomocna jest możliwość przyciemnienia lub zupełnego wyłączenia diod LED, które informują o stanie urządzenia. Jeżeli podczas pracy skończy się woda, Emma wyłączy się automatycznie. Design Emmy zdobył dwie nagrody w dziedzinie wzornictwa – IDA Design Awards Silver Winner 2019 oraz Iconic Awards 2020 Innovative Interior.


Oba urządzenia dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym, w sugerowanych cenach katalogowych:
• Stadler Form Tim – 349 zł
• Stadler Form Emma – 249 zł

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *