Top 10 oglądanych tytułów | lipiec

Kolejny miesiąc roku już za nami. Za niedługo rozpocznie się szkoła i pewnie nieco zmaleje oglądalność niektórych tytułów. Czas sprawdzić, co najczęściej oglądano podczas lipcowych wieczorów. Osobiście przyznam się, że niewiele swojego czasu dołożyłam, jednak nikt nie powiedział, że to się nie zmieni.


Top 10 filmów

 1. Wojna o jutro
 2. Kosmiczny mecz
 3. Bodyguard Zawodowiec
 4. Ciche miejsce
 5. Co w duszy gra
 6. Czarnobyl 1986
 7. Jak zostałem superbohaterem
 8. Dunkierka
 9. Palm Springs
 10. Tenet

Po cichutku wydawało mi się, że o Kosmicznym meczu jest całkiem głośno i wiele osób zdecydowało się zobaczyć najnowszą odsłonę. Nie pomyliłam się, skoro tytuł ten wylądował na drugim miejscu. Osobiście po zapowiedziach, film Czarnobyl 1986 zapowiada się całkiem interesująco (w moich odczuciach), a Ciche Miejsce chcę zobaczyć, jednak nie mam na to czasu.

Top 10 seriali

 1. Stranger Things
 2. Rick & Morty
 3. Ted Lasso
 4. Rojst
 5. The Hunger
 6. Superman i Lois
 7. American Horror Story
 8. Gdy sen nie nadchodzi
 9. Turbulencje
 10. Z Archiwum X (1993)

Stranger Things nadal góruje wśród najpopularniejszych, wraz z Rick & Morty. Od pozycji trzeciej zaszły ogromne zmiany względem zestawienia z tegorocznego czerwca. Nawet swoje miejsce na liście znalazła polska produkcja Rojst. Nie sądziłam jednak, że jeszcze ktoś ogląda American Horror Story – przebrnęłam przez dwa sezony i wcale mnie do siebie nie przekonał.

A Wy co oglądaliście w lipcu?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *