Twitter udostępnia Lights out na Androidzie

Właściciele ekranów OLED powinni być z tego powodu zadowoleni. Tryb ciemny „Lights out” na Twitterze zawitał po wczorajszej aktualizacji i jest dostępny już w aplikacji dla Androida.

Jak dla mnie ciemny tryb to znacznie bardziej czytelna i praktyczna wersja. Prawie pół roku zajęło deweloperom aplikacji na Androida wprowadzenie ciemnego motywu, którym cieszą się od jakiegoś czasu użytkownicy iOS.

Aktywacja trybu „Lights out”

Jeżeli zaktualizowaliście aplikację, a nie możecie znaleźć tej opcji, nie ma co popadać w panikę. Żeby móc z niej skorzystać należy wyrzucić Twittera z listy ostatnio uruchamianych aplikacji i uruchomić ponownie. Drugim sposobem jest zatrzymanie aplikacji i wyczyszczenie danych podręcznych (u mnie zadziałało właśnie w ten sposób). Aplikacja sama w sobie nie informuje użytkownika o nowym rodzaju trybu ciemnego. By móc go sprawdzić, należy przejść do menu: Ustawienia – Obraz i dźwięk – Wygląd trybu ciemnego. Powinno to wyglądać właśnie tak:

Poniżej różnica pomiędzy trybem „Dim” a „Lights Out”:

Motyw „Dim” był dostępny już od dawna na Twitterze. Fani ciemnej kolorystyki z pewnością byli zadowoleni, jednak nadeszły zmiany. Jak dla mnie – idealnie. Odpowiadają mi takie kontrastowe motywy i raczej nie wrócę do poprzedniego. A Wy – jak się na to zapatrujecie? Podoba Wam się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *