Top 10 oglądanych tytułów | kwiecień

Odnoszę wrażenie, że kwiecień minął mi pod szyldem „wszyscy oglądamy Batmana na HBO Max” i sama byłam uczestnikiem tego globalnego wydarzenia. To chyba dlatego w ogóle nie zdziwił mnie ranking za zeszły miesiąc. Teraz możecie się sami przed sobą przyznać, do jakiego tytułu dołożyliście cegiełkę. Nikt się na Was nie obrazi, obiecuję.

Top 10 filmów

 1. Batman
 2. Spider-Man: Bez Drogi do Domu
 3. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
 4. Dom Gucci
 5. Venom 2: Carnage
 6. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
 7. CODA
 8. Furioza
 9. Sonic. Szybki jak błyskawica
 10. Moonfall

O ile o Batmanie wspomniałam już na samym początku, tak z całego zestawienia jest jeszcze jeden tytuł, który widziałam. Mowa o polskiej Furiozie, którą nawet dobrze mi się oglądało (a z polskim kinem się za bardzo nie lubimy). Cała reszta pozostaje dla mnie jedną wielką zagadką. Dla Was też?

Top 10 seriali

 1. Odwilż
 2. Rozdzielenie
 3. Tokyo Vice
 4. Zadzwoń do Saula
 5. Dexter: New Blood
 6. Anatomia skandalu
 7. Zachowaj spokój
 8. Miasto jest nasze
 9. Kulawe konie
 10. Nasza bandera znaczy śmierć

Dobra, tu się robi zabawnie, albo i nie do końca. Bo oprócz Dextera (klik do recenzji) nie mam zielonego pojęcia, czym są pozostałe produkcje. Mam jednak nadzieję, że Wy je znacie i możecie o nich powiedzieć coś więcej. Wydaje mi się, że zaczynam być bardzo z tyłu, jeżeli o to wszystko chodzi. Co to będzie, jak zacznę korzystać jeszcze z Disney +… To kiedy ta doba się wydłuży?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *