Exo One zmierza na konsole PlayStation

Australijski developer Jay Weston (znany również jako Exbleative) we współpracy z wydawcami z All in! Games oraz Future Friends Games, ogłasza, że jego debiutancka gra Exo One trafi na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Data premiery przewidziana jest na tegoroczne lato. Ponadto wersja na PlayStation 5 przeciwstawi się prawom wszelkim grawitacji i będzie obsługiwać haptyczne wibracje oraz 120 FPS. Dzięki temu gracze wyposażeni w ekrany z wysoką częstotliwością odświeżania będą mogli cieszyć się płynnym obrazem oraz gładką rozgrywką.


Exo One to międzyplanetarna podróż przez czas i przestrzeń. Jako pilot przyszłości zasiądziemy za sterami nietypowego pojazdu wypełnionego po brzegi technologią nie z tego świata. Wykorzystamy grawitację i tempo, żeby osiągnąć zawrotne prędkości i wspiąć się na nieosiągalne wysokości. Będziemy szybować na prądach termicznych, które uniosą nas ponad chmury. Zjedziemy także ze zboczy i wystartujemy z górskich szczytów. Jeżeli wystarczy nam adrenaliny – zdecydujemy się na spokojny dryf w kierunku niebieskiej smugi unoszącej się nad horyzontem.

W Exo One nastrojowa, rozproszona grafika łączy się z efektami dźwiękowymi rodem z innego świata oraz spokojnym dźwiękiem gitary elektrycznej. Otwórz tunel czasoprzestrzenny i weź udział w pierwszej podróży człowieka poza Układ Słoneczny.

Gra jest dostępna także na PC oraz Xbox One. Na platformach tych jest od listopada 2021 roku i została pozytywnie przyjęta przez graczy.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *