Polski akcent na turnieju PGL Major: Antwerp 2022

Dla fanów esportu podróż do Antwerpii jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dołączyć do grona kibiców podczas oficjalnej polskiej transmisji wydarzenia organizowanej przez GAM3RS_X. No a jest kogo wspierać! Wybitny polski duet Dychy i Hadesa rozpocznie walkę o tytuł Mistrzów Świata już pierwszego dnia turnieju. PGL Major: Antwerp 2022 to wydarzenie nie tylko dla miłośników gry Counter-Strike: Global Offensive, ale i wszystkich wyjadaczy cyfrowej rywalizacji.


To nie jest kolejna, zwykła impreza esportowa. To po prostu prawdziwe święto dla fanów CS:GO. W trakcie trwania PGL Major: Antwerp 2022 spotkają się 24 drużyny, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 1 miliona USD oraz miejsce w finale rozgrywek BLAST Premier: World Final 2022. Mecze rozpoczną się już dziś, 9 maja 2022. Zakończy je finałowe starcie, zaplanowane na 22 maja 2022.

Podczas rozgrywek nie zabraknie również silnych polskich akcentów. W turnieju bierze udział dwóch zawodników z naszego kraju – Paweł “dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miskiewicz. Będą oni walczyć o główną nagrodę w barwach fińskiej drużyny ENCE. To jednak nie koniec niespodzianek! Oficjalną polską transmisję poprowadzą m.in. Piotr “Izak” SkowyrskiPaweł “saju” Pawelczak, Janusz “Snax” Pogorzelski oraz Filip “Paris Platynov” Kulon. Wystąpią oni w roli ekspertów i zapewnią fachową analizę każdego ze spotkań. W krakowskim studio nie zabraknie również gości, gotowych urozmaicić każdy mecz swoim komentarzem.

Oglądaj PGL Major razem z nami!

Polska relacja jest możliwa dzięki zaangażowaniu GAM3RS_X. To brand będący częścią grupy Fantasyexpo. Turniej PGL Major to wielkie wydarzenie również dla polskich fanów, dlatego zasługują na najlepszy komentarz.

Pierwszy mecz turnieju rozpocznie się 9 maja 2022 o godzinie 12:00. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców każdej drużyny, GAM3RS_X zorganizuje aż dwie polskie transmisje. Dzięki nim będziemy mogli śledzić wszystkie spotkania, również te rozgrywane jednocześnie. Polską transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kanale Izaka na Twitchu już od godziny 11:45. Druga relacja będzie prowadzona w dniach 9-11 maja oraz 14-16 maja na kanale ESPORT NOW. Polskim zawodnikom kibicować można już pierwszego dnia rozgrywek w meczu, który odbędzie się około godziny 15:45 oraz w późniejszym wieczornym starciu.

Wydarzenia esportowe przyciągają nie tylko widzów i fanów gier, ale także coraz więcej firm także w Polsce, o czym świadczy zaangażowanie marek w promocję wydarzenia. Polską transmisję tegorocznego turnieju PGL Major sponsorują m.in. KFC, Logitech G, Reebok, WK Dzik, Grześki oraz Trafficar.

Wśród wspierających znalazł się także BestBet24, który dodatkowo przygotował specjalną ofertę dla widzów wydarzenia. Każda osoba, która zarejestruje się w serwisie od 8 maja z użyciem kodu MajorPL otrzyma 30 PLN na start do wydania w ofercie esportowej. W trakcie turnieju bukmacher przewiduje także szereg innych promocji dotyczących zawodów w Antwerpii.

Organizacja oficjalnej polskiej transmisji wydarzenia PGL Major: Antwerp 2022 to dopiero początek tego, co GAM3RS_X przygotowało w tym miesiącu dla fanów esportu. Mamy nadzieję, że tak jak my, jesteście ciekawi tego, co jeszcze dla nas przygotowali.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *