Tesla sprzedaje mikrofony do karaoke w Chinach

W minionym tygodniu Tesla wypuściła swój najnowszy produkt rozpraszający uwagę kierowców. Mowa o zestawie mikrofonów do karaoke nazwanych TeslaMic. Mikrofonów można używać wyłącznie w samochodach Tesli (przez Electrek) i w pełni współpracują z oprogramowaniem wykorzystywanym w pojazdach. Akcesorium, które na razie jest dostępne tylko w Chinach, zostało wydane wraz z aktualizacją oprogramowania China New Year, która zawiera towarzyszącą aplikację karaoke o nazwie Leishi KTV.

Zestaw TeslaMic był dostępny w chińskim sklepie internetowym Tesli za 1199 CNY (188,48 USD). Dokładnie, był, ponieważ podobno wyprzedał się w ciągu godziny, a oferta nie jest już aktualizowana. Pierwszych komentarzy dotyczących mikrofonów nie trzeba długo szukać.

Całkiem oryginalne pomysły Tesli na produkty

Caraoke to oryginalne oprogramowanie do samochodów Tesli, wydane w innych regionach w 2019 roku. Teraz można z niego korzystać podczas jazdy. Jest podobne do niektórych gier Tesla Arcade, takich jak Solitaire, dopóki nie zostały wyłączone po kontroli rządu.

Tesla próbuje wykorzystać swoją pozycję, produkując mnóstwo gadżetów i dziwnych produktów. Zaczynając od drapaków do drapania po głowie, przez Tesla Tequila (która natychmiast się wyprzedała, a na aukcjach zaczęły się pojawiać puste karafki), po żartobliwe produkty takie jak krótkie spodenki. Swoją drogą, o wartości 69,420 USD. No i zgadza się, wyprzedały się w mgnieniu oka.

W zeszłym tygodniu Tesla ogłosiła, że w tym roku nie będą produkowane żadne nowe modele pojazdów, w tym opóźniony Cybertruck. Wszystko na rzecz przyspieszenia produkcji swoich obecnych modeli. Elon Musk powiedział niedawno, że firma zaakceptuje również jego ulubioną memową kryptowalutę, Dogecoin. Oczywiście, w zamian za towary, w tym gwizdki w kształcie Cybertruck, klamrę do paska promującą teksańską gigafabrykę i przereklamowanego towarzysza Cybertruck: Cyberquad ATV — ale dla dzieci.

Tesla ma również nowo zaprojektowany 18-watowy akumulator do bezprzewodowego ładowania Qi o pojemności 10 000 mAh. Doskonale pasuje on do podkładki ładującej Model 3/Y i zastępuje starsze, wolniej ładujące się modele o jeszcze mniejszej pojemności. Firma wypuściła również nową, dopasowaną wyściółkę dla zwierząt na tylne siedzenia. Dodatkowy gadżet, który z pewnością podbije serca fanów marki. Nie od dziś wiadomo, że Elon Musk robi to, na co ma ochotę, a na dodatek – z wielkim rozmachem.

źrodło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *