Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice już dostępne na urządzeniach mobilnych

Wydawca gier niezależnych Assemble Entertainment oraz twórcy ze studia Crazybunch z nieskrywaną przyjemnością ogłaszają, że mobilna wersja gry Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice jest już dostępna dla systemów iOS i Android w cenie $14.99. Za ten debiut tytułowy przystojniak zasługuje na więcej niż zwykłe “przesunięcie w prawo”. Weź sprawy miłosne Larry’ego w swoje ręce i eksplorując archipelag Kalaua’a, odkrywaj przepysznie przebiegłe intrygi, jednocześnie pomagając mu w odnalezieniu jego jedynej prawdziwej miłości.


Uwięziona na Wyspie Cancum po wydarzeniach przedstawionych w Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry – kochanka Larry’ego, Faith, zaginęła bez śladu. Jedyną wskazówką dotyczącą jej pobytu jest słaby sygnał nadawany przez jej PiPhone. Wybierz się w podróż po po tropikalnym raju, goniąc za jedyną prawdziwą miłością, sprawnie operując palcami (po ekranie telefonu, o czym Ty myślisz?). Rozwiązuj zagadki i przy okazji poznaj kilku miejscowych. Czy w obliczu pięknych egzotycznych kobiet, Larry pozostanie wierny swojej wybrance czy podda się pokusom? Decyzja należy do Ciebie!

Kluczowe cechy gry Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice

Poruszająca zmysły kontynuacja, pozytywnie przyjętej przez krytyków pierwszej części, Wet Dreams Don’t Dry, utrzymuje się na poziomie 85% pozytywnych opinii w serwisie Steam. W końcu Larry zasługuje na uwielbienie! Ostatnia odsłona przygód nieuleczalnego romantyka otrzymała w 2020 roku nagrodę Przygodowej Gry Roku. Tytuł zdobył uznanie zarówno od nowych fanów gier point-and-click, jak i miłośników starej szkoły gatunku.

Żeby zadośćuczynić swoim grzeszkom, doświadczony flirciarz Larry Laffer wraz z Assemble Entertainment łączą siły z inicjatywą ShareTheMeal. W ten sposób promują edycję gry w pakiecie Save the World, dostępnej na PC w serwisie Steam za $44.99. Ta edycja gry zawiera oficjalny soundtrack i cyfrowy artbook, a każdy zakup zapewnia dwa posiłki głodnym dzieciom z całego świata. Kontynuacja romantycznych podbojów Larry’ego jest dostępna także na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *