Srebrny Maxcom FW42

Jakiś czas temu miałam okazję przedstawić Wam recenzję smartwatcha Maxcom FW42 Gold, który do dziś dumnie zdobi mój nadgarstek. Okazuje się, że ten stylowy gadżet od teraz jest również dostępny w kolorze srebrnym, z nowymi tarczami. Zobaczcie, czy ten damski zegarek przypadnie do gustu i Wam.


Maxcom FW42 Silver posiada okrągły ekran dotykowy. Jego funkcje umożliwiają kontrolę nad stanem zdrowia, kondycją fizyczną oraz snem. Smartwatch ten powstał z myślą o kobietach, nie tylko tych, które są fankami elektroniki. Zegarek posiada funkcje dedykowane płci pięknej, a jego eleganckie, biżuteryjne wykończenie sprawia, że jest atrakcyjnym dodatkiem do każdego stroju.

Idealne srebro

Koperta oraz dolna pokrywa smartwatcha zostały wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Ich uzupełnieniem jest siatkowa bransoletka. Ponadczasowe srebro zawsze dodaje elegancji, dlatego smartwatch Maxcom FW42 Silver pasuje do każdej stylizacji. Siatkowa bransoletka, w przeciwieństwie do plastikowych pasków, nie powoduje podrażnień nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki obróbce w technologii CNC jej krawędzie są gładkie, a cały zegarek jest solidny i wytrzymały. Nie brakuje również klasy odporności na pył oraz wodę, którą wyraża norma IP68. Do wyboru mamy również dynamiczną tarczę z wieloma wzorami, które można zmieniać w zależności od nastroju i okazji.

Zdrowie jest najważniejsze

Maxcom FW42 Silver posiada zestaw czujników, odpowiedzialnych m.in. za rejestrowanie tętna, ciśnienia oraz natlenienia krwi (funkcja pulsoksymetru). Smartwatch ten jest również w stanie badać jakość snu, aby wskazać czas trwania faz głębokiego i płytkiego spania. Urządzenie umożliwia również śledzenie cyklu menstruacyjnego. Gdyby tego było mało, znajdziemy również wiele trybów sportowych, które można dowolnie przełączać, w zależności od aktualnie uprawianej dyscypliny. Do dyspozycji mamy także krokomierz, licznik kalorii czy też powiadomienie o bezruchu. Zegarek współpracuje z aplikacją DAFIT, dostępnej w języku polskim.

Specyfikacja techniczna

Funkcje: monitor pracy serca, monitor ciśnienia krwi, pulsoksymetr, monitor snu, śledzenie cyklu menstruacyjnego, krokomierz, licznik kalorii, system powiadomień push, budzik, zdalne sterowanie muzyką, powiadomienia o wiadomościach, powiadomienia o połączeniach, zdalny aparat fotograficzny, przypomnienia o piciu wody, powiadomienia o bezruchu, gest budzenia, dynamiczna tarcza zegarka, 4 wzory tarczy zegarka, tryby sportowe.

Specyfikacja: koperta ze stali nierdzewnej, wyświetlacz 1.09” TFT 240×240 px, bateria Li-ion 180 mAh, czas pracy do 5-7 dni, Bluetooth 4.0, klasa wodoszczelności IP 68, obsługa: Full touch, aplikacja DAFIT.

Cena: 299 zł.

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *