Top 10 oglądanych tytułów | październik

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W październiku mieliśmy kilka głośnych, a zarazem ciekawych premier filmowych. Zapewne z tego powodu wielu z Was postanowiło przypomnieć sobie, jak to jest oglądać film w kinie. Jak przełożyło się to na najczęściej oglądane filmy i seriale w domowym zaciszu? O tym dowiemy się już za kilka chwil. Gotowi?


Top 10 filmów

 1. Venom
 2. Winni
 3. Halloween
 4. 007: Casino Royale
 5. Na rauszu
 6. Jeden gniewny człowiek
 7. Głębia strachu
 8. Rodzina Addamsów
 9. Logan: Wolverine
 10. Tenet

Październik kojarzy się wielu z nas głównie z Halloween (i kocykami, ciepłą herbatką i tymi sprawami). W minionym miesiącu odbyła się premiera Venom 2: Carnage, No Time to Die, czy też Halloween Zabija. Nic więc dziwnego, że poprzednie części znalazły się w TOP 10. Sama oglądałam pierwszą część Venoma przed wyjściem do kina, a będąc na Halloween Zabija stwierdziłam, że mogło być, mimo wszystko, lepiej.

Top 10 seriali

 1. Squid Game
 2. Upadek
 3. American Horror Story
 4. Z Archiwum X
 5. Nocna msza
 6. Cowboy Bebop
 7. Kasztanowy ludzik
 8. Fundacja
 9. Ted Lasso
 10. Żywe Trupy

Fakt, że Squid Game wylądowało na miejscu pierwszym, chyba nikogo nie dziwi. Nie sądziłam, że oglądając z zainteresowaniem i pełnym skupieniem dwa pierwsze odcinki, reszta tak mnie wciągnie. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji obcować z tym tytułem, zachęcam: choć wiadomo, może się nie spodobać. Miłym zaskoczeniem jest dla mnie to, że Cowboy Bebop wylądował na Netflixie i jest często oglądany. Aż się cieplej na sercu robi.

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *