Shooter CRSED: F.O.A.D. jest już dostępny na Nintendo Switch

Brutalna sieciowa strzelanka CRSED: F.O.A.D. właśnie pojawiła się na kolejnej platformie. Mowa o przenośnej konsoli Nintendo Switch. Tytuł pozwala graczom wziąć udział w bezlitosnych bitwach, w których można korzystać z broni palnej i mistycznych mocy. Zwycięzcą zostaje ostatni żywy na polu bitwy. By cieszyć się krwawą rozrywką w dowolnym miejscu na świecie, potrzebne jest jedynie stabilne połączenie z Internetem. Ja już pobieram, a Ty?


CRSED: F.O.A.D. to tytuł, którym możemy się cieszyć dzięki Gaijin Entertainment oraz Darkflow Software. Dziesiątki graczy może jednocześnie walczyć w malowniczym Meksyku oraz w zimowej i letniej wersji mapy Normandia. Do wyboru jest ośmiu genialnych bohaterów o unikatowych supermocach. Możemy korzystać także z bogatego arsenału broni palnej i mistycznych umiejętności. Przywoływanie apokalipsy zombie, zalewanie otoczenia, szalone loty z jetpackiem na plecach, podpalanie wrogów… Te i wiele innych funkcji gry zostało starannie przeniesionych na Switcha.

Dołącz do gry już dziś!

Najważniejszą informacją jest to, że CRSED: F.O.A.D. jest dostępne całkowicie za darmo w Nintendo eShop. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych przedmiotów lub boostów przyśpieszających postępy. Tytuł na Nintendo Switch będzie regularnie aktualizowany o nowych bohaterów, bronie, mistyczne moce, pojazdy i mapy. Więc, moi drodzy, jak będzie? Dołączycie do walki?

źródło: informacja prasowa / Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *