Ruszaj na wirtualne boisko! Startują Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA – pula nagród to 25 000 zł

Oficjalna premiera FIFA 23 jest już za nami. Gracze sukcesywnie ulepszają swoje składy i poprawiają taktykę. Nadszedł więc czas przystąpić do esportowej rywalizacji! Z radością ogłaszamy ESKA eCUP, czyli pierwsze Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA. Otwarte dla wszystkich zmagania rozpoczęły się w listopadzie i potrwają do 17 grudnia 2022. Pula nagród wyniesie 25 000 złotych!


Dzięki tej inicjatywie jesień nie będzie kojarzyła się z wyłącznie z deszczem. Zachęcamy graczy do złapania za pady i zapisania się do ESKA eCUP. Kilkuetapowe zmagania na wirtualnych boiskach zwieńczy faza finałowa, w której zmierzą się ze sobą najlepsi uczestnicy turnieju. To jednak nie wszystko! Finały pierwszych Otwartych Esportowych Mistrzostw Słuchaczy Radia ESKA w ePiłkę będzie można oglądać w Internecie na żywo, na oficjalnym kanale facebookowym Radia ESKA. Będzie on również retransmitowany na Facebooku mistrzostw.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób spełniających podstawowe wymagania regulaminowe, jak chociażby posiadanie gry FIFA 23. Zawody rozgrywane będą na konsolach z wykorzystaniem funkcji crossplay. Zainteresowani ESKA eCUP mogą zapisać się do rozgrywek poprzez dedykowaną stronę internetową. Zapisy potrwają do 27 listopada 2022 włącznie.

Drugim etapem turnieju będą eliminacje online. Zmagania w tej fazie wystartują 29 listopada 2022, a zakończą się 11 grudnia 2022. Mecze toczone w tym czasie będą miały na celu wyłonienie ośmiu najlepszych zawodników, którzy awansują do finałów wydarzenia. W trzeciej fazie ESKA eCUP zobaczymy absolutnie najlepszych graczy turnieju. Finałowa ósemka stanie ze sobą oko w oko – offline – 17 grudnia 2022.

Weź udział w turnieju ESKA eCUP!

Harmonogram ESKA eCUP:

Nagrody:

Szczegółowe informacje na temat ESKA eCUP oraz Regulamin rozgrywek dostępne są na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – na InstagramieTwitterze Facebooku. Zachęcamy również do dołączenia do oficjalnego serwera ESKA eCUP na Discordzie.

Partnerami wydarzenia są agencja Galaktus oraz organizacja sportów elektronicznych Illuminar Gaming.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *