FW55 Aurum Pro od Maxcom

Elegancki jak biżuteria, praktyczny jak telefon i czujny jak ciśnieniomierz. Taki jest najnowszy smartwatch FW55 Aurum Pro, który pojawił się w ofercie firmy Maxcom. Ten nowoczesny sprzęt posłuży nam już nie tylko do odbierania wiadomości czy sprawdzania social mediów, ale także do dzwonienia i odbierania połączeń głosowych.


Choć z założenia smartwatch miał być inteligentnym zegarkiem, obecnie łączy on już funkcje wielu urządzeń. Nie tylko wskazuje godzinę, ale także komunikuje się bezprzewodowo z telefonem. Dzięki temu mamy podgląd do wszystkich powiadomień. Ponadto na bieżąco dokonuje pomiarów licznych parametrów związanych ze zdrowiem, towarzyszy nam podczas treningów i steruje inteligentnymi urządzeniami w domu. Najnowszy FW55 Aurum Pro dodatkowo dba o nasze kontakty towarzyskie i umożliwia prowadzenie rozmów przez aplikację.

Wyraźny i niezwykle czuły ekran

Zaokrąglony, 1,7-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 240×280 zapewnia czytelny obraz, żywy kolor i stylowy look. Smartwatch FW55 Aurum Pro posiada dwa style menu, w tym styl plastra miodu oraz styl 9-kafelkowy. Elastyczna obsługa ekranu dotykowego pozwoli na swobodne i łatwe poruszanie się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Chcesz spersonalizować tło tarczy zegarka? Wystarczy, jeśli wybierzesz ulubione zdjęcie ze swojej galerii.

Rozmowy przez smartwatcha

Zdarza Ci się, że nie zdążysz dobiec, by odebrać telefon, lub masz zajęte ręce i nie możesz trzymać go przy uchu? W przypadku FW55 Aurum Pro wystarczy, że zsynchronizujesz do 30 kontaktów, a następnie będziesz odbierać połączenia na zegarku i dzwonić do znajomych. Jedno kliknięcie umożliwi połączenie się ze światem bez konieczności sięgania po telefon. Dzięki tej funkcji możesz rozmawiać podczas uprawiania sportu, jazdy samochodem czy gotowania.

Asystent zdrowia

Chcesz na bieżąco sprawdzać swoje tętno? Całodobowy pomiar pulsu w FW55 Aurum Pro od Maxcom monitoruje tętno w czasie rzeczywistym. Jeśli pojawią się odstępstwa od normy, powiadomi o tym i podpowie, jak zoptymalizować wynik. Smartwatch ten to również osobisty ciśnieniomierz i notes w jednym. Mierzy ciśnienie krwi i umożliwia odczyt wyników bezpośrednio na ekranie. Dodatkowo historia pomiarów zostanie zapisana w aplikacji. Zależy Ci na regularnym badaniu natlenienia krwi? Wbudowany czujnik optyczny sprawia, że możesz dokonać takiego pomiaru w dowolnym momencie. Dzięki temu zawczasu przeciwdziałasz rozwijającej się niewydolności oddechowej

Czas na sen

Masz kłopoty z zasypianiem? A może zdarzają Ci się bezsenne noce? FW55 Pro pomaga zebrać precyzyjne i rzetelne dane na temat jakości Twojego wypoczynku oraz długości i głębokości faz snu, a nawet częstotliwości przebudzeń. Smartwatch dostarczy profesjonalne analizy oraz przekaże sugestie, jak możesz wpłynąć na poprawę jakości Twojego snu. Historia pomiarów zostanie zapisana w aplikacji.

Indywidualny trener

Jeśli chcesz doskonalić formę, to FW55 Pro na bieżąco dokona analizy treningów i wygeneruje raporty ich optymalizacji. Wybierając konkretną dyscyplinę, uzyskasz wiarygodne wyniki i odpowiednio zaplanujesz ich poprawę. Zaawansowany algorytm zarejestruje i przeanalizuje spalone kalorie, przebieg ćwiczeń oraz pomoże zadbać o kondycję. Smartwatch będzie także towarzyszyć podczas treningów, niezależnie od pogody. Jego klasa szczelności IP67 spełnia wymogi odporności na wodę i pył.

Długodystansowa bateria

Czas pracy baterii to ważne kryterium przy wyborze smartwatcha. Nikt z nas nie lubi ciągle pamiętać o jego ładowaniu. W przypadku FW55 Aurum Pro, naładowana bateria wystarcza na 6-10 dni pracy podczas intensywnego, codziennego korzystania i aż do 30 dni czuwania. Wszystko to zasługa niskiego poboru mocy i dużej pojemności.

Efektowny design

Oprócz licznych funkcji, które na co dzień ułatwiają nam życie i komunikowanie się ze światem, zaletą tego smartwatcha jest stylowy design. Bezramkowe, zakrzywione szkło 3D wpisane w prostokątną formę w połączeniu ze stylowym paskiem sprawią, że ten inteligentny zegarek pełni dodatkowo funkcję ozdoby i stanowi uzupełnienie wielu stylizacji. FW55 Aurum Pro posiada w zestawie dwa paski, które dopasują go do każdej okazji. Silikonowy, miękki pasek podkreśli sportowy styl, a biżuteryjna bransoleta będzie idealnym dodatkiem podczas służbowych spotkań i eleganckich kolacji.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *