Rooms of Realities podbije VR?

Gamedust i studio Bluekey prezentują pierwszą zapowiedź nowej gry opartej o technologię wirtualnej rzeczywistości – Rooms of Realities. VR-owa zabawa ma dać graczom szerokie możliwości rozwiązywania zagadek o różnym poziomie trudności nie tylko w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, ale także w trybie solo. Gra pozwoli odwiedzić wiele różnorodnych escape roomów bez wychodzenia z domu.


Pora założyć gogle VR i wejść do jednego z dostępnych w Rooms of Realities pokojów pełnych zagadek. Oddamy się rozwiązywaniu łamigłówek i odkrywaniu sekretów, dzięki którym będziemy mogli przejść dalej. Poszukiwania klucza lub łamania kodu możemy podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi. Niezależnie od trybu, cel pozostaje taki sam: wydostać się z escape roomu.

Więcej o grze

Duża różnorodność lokacji dostępnych w Rooms of Realities zapewni zabawę na wiele godzin. Tuż po premierze gracze będą mogli udać się w wirtualną podróż między innymi do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala. Z czasem tematycznych wyzwań będzie przybywało.

Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu.

Główne cechy Rooms of Realities:

Rooms of Realities przygotowywane jest z myślą o platformach VR. Premiera gry zaplanowana jest na 2022 rok. Wydawcą gry jest studio Gamedust znane między innymi z pozytywnie przyjętego przez społeczność graczy i recenzentów Yupitergrad, klimatycznego i pełnego zagadek Neverout oraz dwóch nadchodzących produkcji: Best Forklift Operator – symulatora łączącego tryb flat-screen i VR, a także Sunrise GP – arcade’owej gry wyścigowej na Nintendo Switch.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *