Gwiezdna promocja i konkurs MSI

MSI, światowy lider w dziedzinie komputerów, w tym roku zaprezentował nową serię laptopów wyposażonych w procesory Intel Core 12. generacji. Sprzęt ten został oznaczony jako Meta-Ready. Oznacza to, że nowe laptopy są gotowe na VR-ową rewolucję, jaką ma być Metaverse.


Z tej okazji aż do 14 czerwca 2022 trwa specjalna promocja zatytułowana MSI GAMEVERSE. W tej promocji wybrane laptopy MSI można nabyć w atrakcyjnych cenach. Przy zakupie biorących udział w promocji notebooków 30 pierwszych osób otrzyma dodatkowe nagrody o wartości nawet 730 złotych. Do zdobycia są m.in. kody do gry LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, plecaki MSI Air Backpack czy gamingowe myszki MSI M99.

Weź udział w konkursie MSI i wygraj LEGO Sokół Millenium

Prawdziwą gratką okazuje się sam konkurs. Główną nagrodą jest zestaw LEGO Sokół Millennium. Zestaw tworzy ponad 7,5 tysiąca elementów. Zabawę wycenia się na 3 749 złotych. Wartość wszystkich nagród to prawie 6 000 złotych. Przyznacie, że brzmi to całkiem zachęcająco! Głównym zadaniem konkursowym, które należy spełnić, jest napisane trzyzdaniowego tekstu reklamy notebooków MSI w języku stylizowanym na Mistrza Yodę. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 31 maja 2022. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na specjalnej stronie konkursowej.

Wierzymy, że macie w sobie wiele kreatywności – co już nie raz zaprezentowaliście. Teraz możecie za nią zgarnąć świetne nagrody, których pozazdrości Wam niejeden fan Gwiezdnych Wojen.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wydajnych laptopów z serii Meta-Ready, które aktualnie można kupić w okazyjnych cenach, znajdziecie na dedykowanej stronie. Promocja potrwa do 14 czerwca 2022. Pozostało jeszcze trochę czasu.

Niech moc będzie z Wami! Czy jakoś tak to leciało…

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *