Panie i Panowie, oto skórzane etui na MagSafe

Nie należę do fanów produktów Apple i całego ekosystemu. Jednak zespół specjalistów od akcesoriów Nomada przygotował właśnie prezentację swojego najnowszego produktu. Jest to firma, która była na tyle odważna, by otulić etui do AirPods Pro skórą. Właśnie teraz przedstawia zupełnie nowe skórzane etui na ładowarkę MagSafe. Zgadza się, to skórzane etui na magnetyczny krążek ładujący Waszego iPhone’a 12. No chyba, że go nie macie.


Argumentem Nomada jest to, że etui, które jest dostępne w kolorze czarnym lub brązowym, nadaje ładowarce MagSafe „klasyczny, ale odważny wygląd”. Na dodatek sprawia, że ładowarka jest nieco większa i łatwiejsza do uchwycenia przy wyjmowaniu z telefonu. Jednak, chcąc nie chcąc, kosztuje też 25 dolarów.

Czy zamknięcie krążka ładującego w skórze jest dobrym rozwiązaniem? Bo wiecie, skórzane etui jest eleganckie i pasuje tak naprawdę do wszystkiego. Jednak pozostaje pytanie, czy ładowarka w ogóle go potrzebuje? No bo przecież tego typu sprzęt pozostawia się przez 99% czasu podłączony obok łóżka. Brzmi to nieco absurdalnie, jednak nie zdziwię się, jeżeli znajdzie się wielu odbiorców na to etui. Rzeczy leżące przy stoliku nocnym też muszą się godnie prezentować.

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *