Pan Lusterko – piąty dodatek do Gwinta

Jeżeli ktoś z Was jest wiernym fanem Wiedźmińskiego Gwinta i śmiga w niego codziennie na swoim telefonie lub tablecie, to spieszę donieść, że najnowszy darmowy dodatek do GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zadebiutuje na PC, iOS i Androidzie już 30 czerwca 2020. Mowa o Panu Lusterko.


Pan Lusterko – zbliżający się wielkimi krokami dodatek oferuje ponad 70 nowych kart, które przedstawiają wpływ Gauntera o’Dima — samego Pana Lusterko — na świat naszego ulubionego Wiedźmina oraz jego rolę w kluczowych wydarzeniach (dotyczących historii całego Kontynentu). Wśród kart będziemy mogli skorzystać z nowego typu legendarnych kart frakcyjnych (zmieniają one swój wygląd i umiejętności w trakcie rozgrywki). Gdyby tego było za mało, dodatek zawiera jeszcze 11 kart neutralnych, do wykorzystania przez wszystkie frakcje, a także nowe statusy i umiejętności do wzmocnienia posiadanych już talii.

Twórcy opisują ten dodatek właśnie tak:

Obejmij dowodzenie nad najbardziej charakterystycznymi postaciami wiedźmińskiego świata. Poznaj wydarzenia, które je ukształtowały i opanuj ich umiejętności, które z każdą rundą zyskują na sile. Te karty dodadzą do gry zupełnie nową warstwę możliwości strategicznych, ale strzeż się, bo nie tylko Ty będziesz mógł dysponować ich mocą.

Zobacz też:
Netflix: The Witcher | recenzja nowego Wiedźmina
Fenomen Wiedźmina

źródło: playgwent.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *