Nowe douszne słuchawki LAMAX już dostępne!

Kilka dni temu mieliście okazję sprawdzić moją recenzję słuchawek LAMAX Heroes General1. Tym razem pojawiają się na rynku kolejne, bardzo ciekawe modele producenta. To bezprzewodowe słuchawki douszne LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 oraz LAMAX Dots3 ANC. Urządzenia potrafią trzymać baterię od 8 do 10 godzin na jednym ładowaniu w trybie ciągłego odtwarzania. Zapewniają przy tym najwyższą czystość dźwięku dzięki nowoczesnej technologii redukcji szumów ANC. Bluetooth 5.3 pozwala na natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem, komputerem bądź laptopem. Za sprawą przemyślanego wzornictwa oraz kompaktowego rozmiaru najnowsze słuchawki marki przypadną do gustu niemalże każdemu degustatorowi muzyki.


Małe, kompaktowe i bezprzewodowe słuchawki douszne stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Towarzyszą nam w podróży, w pracy, podczas treningów i chwil relaksu. Sprawia to, że wybór odpowiednich słuchawek jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Douszne słuchawki LAMAX pozwalają skończyć z irytującymi hałasami w transporcie publicznym, na ulicy lub w pracy.

LAMAX Clips1 ANC

LAMAX Clips1 to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w zaktualizowaną hybrydową technologię ANC, która służy skutecznym rozwiązaniem do eliminacji szumów otoczenia i zapewnia wysokiej jakości wrażenia słuchowe. Intuicyjny interfejs słuchawek pozwala łatwo odłączać się lub ponownie łączyć z otoczeniem. Co więcej urządzenie potrafi trzymać baterię do 10 godzin w trybie ciągłego odtwarzania i dodatkowo 34 godzin, gdy jest podładowywane za pomocą etui.

Clips1 zapewniają najwyższą czystość dźwięku dzięki kodekowi AAC, a tryb Gaming Mode o niskim opóźnieniu dźwięku znacznie zwiększa przyjemność z gier i filmów. Urządzenie pozwala regulować poziom dźwięku za pomocą dotykowych elementów sterujących na wkładkach dousznych. Słuchawki można ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Ostatnia wersja Bluetooth 5.3 zapewnia natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem bądź laptopem. 

LAMAX Tones1

LAMAX Tones1 perfekcyjnie poradzą sobie zarówno ze ścieżką dźwiękową ulubionego serialu, jak i z długimi rozmowami z przyjaciółmi czy odtwarzaniem spersonalizowanej playlisty. Naładowanie słuchawek zajmuje mniej niż godzinę i pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu przez następne 8 godzin! Dzięki wygodnemu sterowaniu dotykowemu można zarządzać utworami, regulować głośność, odbierać połączenia telefoniczne, a nawet przywoływać asystenta głosowego.

Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon LAMAX Tones1 zapewniają krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych, rozmów wideo oraz sprawnie odbierają polecenia od ulubionego asystenta głosowego. By dostarczyć lepsze wrażenia dźwiękowe, LAMAX Tones1 wykorzystuje zaawansowany kodek AAC (Advanced Audio Coding), który znacznie poprawia jakość odtwarzanej muzyki.

LAMAX Dots3 ANC

Najnowsze słuchawki LAMAX Dots3 ANC z trybem aktywnej redukcji szumów przenoszą do świata, w którym liczy się tylko nasz umysł oraz muzyka. Urządzenie działa do 10 godzin na jednym ładowaniu, a dzięki kompaktowemu etui ładującemu uzyskamy dodatkowe 32 godziny mocy. Gdy bateria się wyczerpie, można ją naładować do 100% w mniej niż dwie godziny za pomocą dołączonego kabla USB-C.

Słuchawki są wyposażone w trzy mikrofony, które za pomocą technologii ANC służą do analizy dźwięków otoczenia i tłumienia hałasu bez zniekształcania muzyki. Wysokiej jakości przetworniki, technologia LAMAX BeatBass, przemyślana konstrukcja i zaawansowane kodeki gwarantują zrównoważony dźwięk niezależnie od tego, którego gatunku muzycznego słuchamy czy w jaki sposób rozmawiamy. Czułe mikrofony słuchawek przekazują nasze słowa dokładnie tak, jak chcemy, żeby były usłyszane.

Jesień powoli się rozkręca. Najlepiej poczuć jej klimat z pomocą tych idealnych towarzyszy podróży i ogromnego świata muzyki. Powyższe modele są już dostępne w sprzedaży w przystępnych, atrakcyjnych cenach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *