#DRIVE Rally zaczyna się rozpędzać

Społeczność 20 mln graczy z całego świata, zebrana wokół gry #DRIVE wkrótce otrzyma szansę sprawdzenia się za kierownicami rajdowych bestii. Złota era rajdów powraca w #DRIVE Rally, a studio Pixel Perfect Dude do pełna zatankowało nową produkcję duchem lat 90. Weterani szosy i szutru pamiętający tę epokę, jak i również młodsze pokolenia, mogą liczyć na solidny zastrzyk wysokooktanowej adrenaliny. #DRIVE Rally szykuje się na start w 2024 roku na SteamGOG i Epic Games Store.


DRIVE Rally będzie rozgrywać się w świecie #DRIVE, który wyróżnia się charakterystycznym, minimalistycznym stylem. Wszystko, włączając w to samochody, mapy i trasy, zostało stworzone jednak od podstaw. Pozwala to poczuć świeżość rajdowych doświadczeń. Dzięki zaangażowanej społeczności fanów, #DRIVE Rally stało się jeszcze pełniejszym projektem, wzbogaconym o funkcje powstałe w oparciu o wskazówki i oczekiwania graczy, którzy od zawsze chcieli wyjechać na trasy osobiście spersonalizowanymi maszynami z lat 90.

Coś więcej o produkcji

Model rozgrywki jest intuicyjny dla początkujących, a zarazem wymagający dla tych, którzy z każdego zakrętu będą chcieli wyciągnąć jak najwięcej. Gdy rywale depczą po piętach, każda sekunda jest na wagę złota. Sukcesy staną się możliwe dzięki wsparciu pilota, będącego świadkiem zarówno epickich zwycięstw, jak i dotkliwych porażek. To partnerstwo, które opiera się na współpracy i emocjach, a poirytowany poczynaniami gracza towarzysz może zacząć działać na szkodę drużyny.

DRIVE Rally tworzyliśmy z myślą o fanach, którzy długimi godzinami rywalizowali na trasach z #DRIVE. Mamy nadzieję, że wraz z nową grą znajdą jeszcze więcej radości, a za sprawą sentymentalnej podróży do lat 90. poczują przyjemne uderzenie nostalgii. W grze nie zabraknie legendarnych maszyn, odniesień i smaczków inspirowanych historyczną erą dla rajdów. Liczymy na to, że kierowcy przemierzając kolejne odcinki, będą mieć tyle funu, ile my mieliśmy podczas projektowania kolejnych zakrętów i hopek.

Dariusz Pietrala, Game Director w Pixel Perfect Dude.

Najważniejsze cechy gry

DRIVE Rally otrzymało już swoją kartę produktu w sklepach Steam, GOG i Epic Games Store. Studio Pixel Perfect Dude jednocześnie zapowiada, że ich najnowsza produkcja w przyszłości może doczekać się wersji dedykowanych konsolom PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *