Movie Games na E3 2021

Podczas Future Games Show na E3 2021, Movie Games zaprezentowało 3 nadchodzące gry w segmencie prowadzonym przez Davida Jaffe, twórcę God of War i konsultanta kreatywnego Movie Games. W skład programu wchodziły tytuły takie jak Lust from Beyond: M Edition (PC + konsole), ujawnienie rozgrywki Fire Commander oraz Winter Survival Simulator.


David Jaffe, znany z God of War i Twisted Metal, postanowił przedstawić wszystkim Image Games.

Nowe studio jest wspólnym dziełem Movie Games oraz Platige Image – nominowanego do Oscara studia animacji i efektów wizualnych. Studio znane jest przede wszystkim z przerywników do gier (seria Wiedźmin, Outriders, Call of Duty: Black Ops: Cold War & Warzone, Metro Exodus, Medium).

Image Games wyprodukuje największy jak dotąd tytuł Movie Games. Będzie to kryminalna gra akcji RPG, osadzona w przeszłości.


Lust from Beyond: M Edition

Kilka miesięcy temu na naszej stronie pojawiła się recenzja Lust from Beyond. Jest to gra przygodowa, utrzymana w konwencji horroru psychologicznego.

Lust from Beyond: M Edition to nowa wersja kultowego survival horroru. Edycja ta została dostosowana do preferencji graczy, którzy kochają gatunek horroru (pozwolę sobie ich określić jako Lovecraftian) za jego tajemniczość, narrację i atmosferę.

Głównym bohaterem jest Victor Holloway – antykwariusz dręczony wizjami złowrogiej krainy, w której nie ma różnicy pomiędzy bólem, a przyjemnością. Aby rozwikłać prawdziwe znaczenie swoich snów i tajemniczych wizji, Victor dołącza do nietypowej grupy.

Najnowsza wersja gry trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One oraz na konsole nowej generacji za pośrednictwem kompatybilności wstecznej.

Gameplay Fire Commander

Nowy zwiastun gry Fire Commander przedstawia taktyczną rozgrywkę. Gracz będzie prowadził śmiałe akcje gaśnicze, reagując na pożary domów, wypadki samochodowe czy toksyczne wycieki. Pomiędzy misjami będziemy zwiększać umiejętności i rozwijać całą załogę.

Fire Commander powoli zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podobnie jak w poprzednim przypadku, gra będzie możliwa również na konsolach nowej generacji dzięki kompatybilności wstecznej.

Trailer Winter Survival Simulator

Zwiastun Winter Survival Simulator zaprezentowany na E3 2021 ujawnił wyjątkową mechanikę gry, która znacznie wyróżnia ten tytuł. Zimno i wyczerpanie mogą spowodować wiele przerażających wizji. Tworzy to zupełnie nową warstwę wyzwań w już napiętym i wymagającym tytule.

W tej survivalowej, pierwszoosobowej grze, historia rozpoczyna się od przyjemnej zimowej wędrówki po Parku Stanowym Mount Washington. Niestety – wyprawa przerodziła się w tragiczną sytuację. Mając tylko marginalne zapasy, jako gracz musimy walczyć z zimnem, dziką przyrodą i czym prędzej znaleźć drogę do opuszczonej stacji strażników, w celu wezwania pomocy.

źródło: informacja prasowa / Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *