Yupitergrad – aktualizacja na PSVR

Najnowszy update wystawia na próbę umiejętności każdego kosmicznego hydraulika! Tak, to właśnie o Was mowa! Aż dziesięć nowych poziomów w trybie Time Attack zostało najeżonych zupełnie nowymi pułapkami i przeszkodami. Do tego, w trakcie bicia kolejnych rekordów, usłyszycie kilka nowych motywów muzycznych. Najnowsza aktualizacja Yupitergrad jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich posiadaczy gry na Playstation VR. Co Wy na to?


Yupitergrad OST dostępny na Steam

Bujanie się po korytarzach stacji kosmicznej idealnie wpływa na ciało każdego, kto lubi zabawy z grawitacją. Fajnie by było się jeszcze do tego bujać w rytm dobrej muzyki. Yupitergrad OST dostarcza 15 różnych utworów – od synthwave’u, przez retropunk, na hardbassie kończąc. Wszystkie kompozycje zostały stworzone przez Piotra Surmacza. Ścieżka dźwiękowa dostępna jest na platformie Steam.

Nic jednak nie cieszy tak bardzo, jak dobra oferta. Najlepszą jest właśnie cross-buy Yupitergrada dla gogli Oculus. Kupując grę na Oculus Quest, automatycznie dodaje się ona także do biblioteki Oculus Rift. Oczywiście działa to też w drugą stronę.

UWAGA: Niebawem pojawi się u nas recenzja tej gry oraz wywiad z jej twórcami. Stay Tuned!

źródło: informacja prasowa / Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *