Succubus – oficjalny gameplay

Najnowszy materiał z gry Succubus wprost od Madmind Studio prezentuje nowe typy przeciwników, nową lokację oraz broń. Gra zadebiutuje na Steamie już 21 Lipca 2021.


Nowy gameplay prezentuje jeden z późniejszych etapów gry – Vortex Temple. Gracze będą musieli wykazać się wyjątkową kreatywnością podczas walki, korzystając z przeróżnych pułapek środowiskowych, broni oraz mocy głównej bohaterki. Zaprezentowane bronie oraz moce stanowią zaledwie część pełnego ekwipunku. W pełnej wersji gry, do dyspozycji graczy oddane zostanie aż 40 broni oraz 20 mocy specjalnych

UWAGA: Na gameplay zostały nałożone ograniczenia. Klikając w film poniżej, zostaniecie przeniesieni na YouTube. Tylko wtedy zobaczycie, dlaczego tak się stało.


Succubus

By pozwolić graczom lepiej poznać tytuł, wydawca przygotował darmową wersję demonstracyjną, która dostępna będzie podczas letniego festiwalu Steam, zaczynającego się 16 czerwca.

Na Steamie dostępny jest także Prolog, który został ciepło przyjęty przez fanów (ponad 3500 pozytywnych recenzji). Ta wersja gry pozwoliła zebrać cenny feedback od ponad 300 tysięcy użytkowników, którzy podzielili się swoją opinią o grze oraz wypełnili przygotowane ankiety. Na ich podstawie dokonano wielu poprawek i ulepszeń w pełnej wersji gry, by zaoferować fanom najlepszy produkt.

Kluczowe cechy gry Succubus:

Po kluczowych cechach gry można szybko zobrazować sobie, jak będzie wyglądała rozgrywka. Skusicie się?

źródło: informacja prasowa / Madmind Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *