Model Builder przedstawia DLC z figurkami CD Projekt RED

Moonlit S.A przedstawia ekscytujące figurki z gier Wiedźmin i Cyberpunk 2077 do pomalowania, które uzupełniają bogatą kolekcję modeli w Model Builder.


Moonlit S.A, deweloper gry Model Builder – wysokiej jakości symulatora modelarstwa – ogłasza premierę płatnego DLC. Powstało ono na podstawie nagradzanych gier studia CD Projekt RED. Model Builder: The Witcher & Cyberpunk 2077 DLC jest dostępny na Steam w cenie 17,99 PLN. Podstawowa wersja gry modelarskiej jest wymagana do uruchomienia dodatku.

Model Builder daje weteranom i nowicjuszom modelarstwa frajdę z wzięcia na warsztat bogatej i zróżnicowanej kolekcji miniatur m.in. pojazdów, przedmiotów historycznych i ikon popkultury. Dodatek The Witcher & Cyberpunk 2077 DLC pozwala zwiększyć portfolio graczy o kolejne pięć modeli do pomalowania i udekorowania według własnego uznania.

Są to cztery modele z serii gier Wiedźmin, przedstawiające Geralta, Ciri i Yennefer. Jest także jedna figurka Johnny’ego Silverhanda i Alta Cunninghama z Cyberpunka 2077. Wszystkie są dokładnie odtworzonymi prawdziwymi modelami dla kolekcjonerów, nad którymi teraz można popracować w wirtualnym warsztacie.

Dokładna lista dodatkowych modeli w DLC

Johnny i AltCyberpunk 2077
Geralt RoninWiedźmin
Ciri i KitsuneWiedźmin
Popiersie CiriWiedźmin
Yennefer KunoichiWiedźmin

O Model Builderze

Czas wyzwolić swoją kreatywność! Dołącz do najnowszego trendu w grach symulacyjnych w Model Builder i pokaż swoje umiejętności podczas wycinania, składania i malowania miniatur. Sprzedawaj swoje dzieła z zyskiem i rozwijaj swój warsztat. Możesz też zachować modele dla siebie i prezentować je w epickich scenografiach, tak by każdy na świecie mógł je podziwiać!

Kluczowe cechy gry

Klikając w ten link poznacie naszą recenzję gry.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *